Frezarki do drewna

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
88 3
na stronę
86 3

Frezarki to obowiązkowy element wyposażenia każdego miejsca, w którym pracuje się w drewnie. Niezależnie od tego, czy obrabiasz drewno zawodowo, czy to jedynie twoje hobby, w naszej ofercie znajdziesz produkt idealnie dopasowanych do twoich potrzeb. Tego rodzaju sprzęt sprawdzi się szczególnie przy profilowaniu, struganiu, a także wykonywaniu i restaurowaniu mebli. Oprócz tego przygotowaliśmy frezarki górnowrzecionowe, które idealnie sprawdzą się również przy obróbce materiałów drewnopodobnych, tworzyw sztucznych lub aluminium.

Frezarka górnowrzecionowa to urządzenie o dużej mocy (w zależności od modelu może sięgać nawet 1300 W). W połączeniu z wydajnym silnikiem sprawia to, że tego typu sprzęty mogą długo pracować i pozwalają na wykonywanie precyzyjnej obróbki wybranego materiału. Poszczególne modele mają też różny zakres prędkości – zazwyczaj od 11500 do nawet 34000 obrotów na minutę. Urządzenia tego typu tworzone są w taki sposób, aby można było pracować z nimi bezpiecznie na różnych rodzajach powierzchni.

W zestawie z frezarkami możesz nabyć dodatkowe wyposażenie, takie jak: szpikulec do frezowania po okręgu, adapter do odsysania pyłu, tuleja zaciskowa, klucz płaski, tuleja prowadząca oraz aluminiowa prowadnica. Dokładne wyposażenie zestawu zależy od konkretnego modelu i producenta.

Pamiętaj, że w naszym sklepie możesz też osobno dokupić dodatkowe elementy wyposażenia frezarek, takie jak np. frezy widiowe, frezy do drewna oraz frezy profilowe. Nasi pracownicy pomogą ci dobrać produkty, które idealnie spełnią twoje oczekiwania i będą kompatybilne z urządzeniem, które już posiadasz. W ofercie mamy akcesoria do frezarek takich marek jak Top Tools czy Graphite.