GRAPHITE – narzędzia dla profesjonalistów i hobbystów


System akumulatorowy GRAPHITE Energy+

Energy+ to flagowy system profesjonalnych elektronarzędzi i urządzeń pracujących na jednym akumulatorze.

W skład systemu wchodzi szeroki wachlarz sprzętów dla różnych specjalistów, ale również dla wymagających użytkowników do przydomowego wykorzystania. 

Energy+ to wiertarki, młotowiertarki, pilarki, szlifierki, kosiarki, podkaszarki, myjki, latarki, radio, wentylatory i wiele więcej.

Poznaj całą rodzinę Energy+ i wybierz swoich faworytów!


Szlifowanie

Szlifierki mają szerokie zastosowanie w pracach remontowo-budowlanych, a także naprawczych. W zależności od rodzaju oraz użytego materiału ścierającego możesz usunąć nimi starą warstwę malarską lub lakierniczą z drewna albo metalu. 


Wiercenie

Wiertarki to elektronarzędzia, które przydadzą się praktycznie w każdym warsztacie, zarówno tym profesjonalnym, jak i domowym. W przypadku użytku domowego najlepiej sprawdzą się wiertarki udarowe lub klasyczne. 


Cięcie

Jednymi z najważniejszych narzędzi do cięcia są oczywiście wyrzynarki i pilarki. Urządzenia, które wyróżnia poręczny kształt oraz szerokie możliwości. W zależności od wymagania użytkownika, urządzenia te różnią się przeznaczeniem i mocą.


Ogród

Podstawą zadbanego ogrodu jest odpowiednio przystrzyżony i gęsty trawnik. To wizytówka domu oraz przestrzeni, dlatego ważne jest, aby starannie dobrać właściwe narzędzia, które ułatwią i przyspieszą pracę na zewnątrz. 


Gadżety

Wśród gadżetów dla fanów marki GRAPHITE przygotowaliśmy kolorowe skarpety z nadrukiem pełnym różnych narzędzi, zabawki dla najmłodszych oraz poręczne bidony, przydatne przy dłuższych pracach.


Akcesoria do elektronarzędzi

Wiertła

Zarówno wiertła jak i otwornice są niezbędne do odpowiedniego wycinania otworów. Zależnie od potrzeb, materiału oraz specyfikacji, należy zdecydować się na inne narzędzie, które ułatwi i przyspieszy pracę.


Tarcze

Tarcze to zdecydowanie niezbędne akcesorium w każdym warsztacie profesjonalisty oraz majsterkowicza. Przeznaczone do cięcia i szlifowania różnych powierchni - ich rodzaj zależy od pracy do jakiej są wykorzystywane.

Marka GRAPHITE działa na rynku od 1990 roku i jest znana i ceniona w ponad 40 krajach świata. Doceniają ją zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze amatorzy. Marka GRAPHITE słynie przede wszystkim z produkcji nowoczesnych elektronarzędzi. W bogatym asortymencie tego producenta znajdują się niezawodne urządzenia sieciowe oraz sprzęt akumulatorowy. GRAPHITE narzędzia świetnie nadają się do wszelkich prac domowych oraz wokół posesji. Sprawdzą się także przy pracach remontowo-budowlanych i wykończeniowych. Tym, co wyróżnia markę na tle innych producentów, jest System Energy+, który umożliwia podłączanie różnych narzędzi do jednego źródła zasilania. Dzięki temu każdy majsterkowicz może skompletować zestaw elektronarzędzi idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

GRAPHITE akcesoria i przydatne elektronarzędzia

Marka GRAPHITE oferuje nowoczesne elektronarzędzia, które zdecydowanie usprawnią wszelkie prace w domu i w ogrodzie. W Fixero znajdziesz szeroki wybór sprzętu i akcesoriów tego producenta. Co możemy Ci zaoferować:

  • urządzenia do szlifowania GRAPHITE – w tym np. szlifierki kątowe, mimośrodowe, oscylacyjne, stołowe, taśmowe, miniszlifierki oraz cały niezbędny osprzęt (np. tarcze diamentowe i do szlifowania metalu, akcesoria polerskie);
  • sprzęt do wiercenia GRAPHITE – w tym np. wiertarki udarowe i bezudarowe, mieszarki, wiertarkowkrętarki akumulatorowe i sieciowe, wkrętaki akumulatorowe, młotowiertarki oraz młoty z funkcją wiercenia i młoty kłujące, a także cały niezbędny osprzęt (np. wiertła);
  • narzędzia do cięcia GRAPHITE – w tym np. piły tarczowe, szablaste, ukosowe, stołowe, pilarki uniwersalne, wyrzynarki oraz cały niezbędny osprzęt (np. brzeszczoty);
  • elektronarzędzia do ogrodu GRAPHITE – w tym np. akumulatorowe elektronarzędzia ogrodowe, kosiarki, kosy i podkaszarki, myjki ciśnieniowe, pilarki łańcuchowe, nożyce do żywopłotów, dmuchawy do liści, a także cały niezbędny osprzęt.

Elektronarzędzia GRAPHITE wyróżnia trwałość, solidność i wytrzymałość, co potwierdza 3-lenia gwarancja na sprzęt. W naszej ofercie znaleźć można także pomysłowe gadżety, które sygnowane są logo GRAPHITE. Termosy czy kolorowe skarpetki świetnie nadają się na prezent dla prawdziwego fachowca. A walizka narzędziowa dla dzieci ucieszy każdego małego majsterkowicza.

Elektronarzędzia GRAPHITE – sklep Fixero

Nasz sklep z narzędziami oferuje szeroki wybór elektronarzędzi GRAPHITE. U nas skompletujesz także pełne wyposażenie warsztatu, w tym niezbędne klucze warsztatowe. Jeśli pasjonujesz się mechaniką samochodową, w Fixero znajdziesz całościowe wyposażenie warsztatu samochodowego. Z nami kompleksowo zadbasz także o swój dom i ogród. Zapraszamy!