GRAPHITE – narzędzia dla profesjonalistów i hobbystów


System akumulatorowy GRAPHITE Energy+

Energy+ to flagowy system profesjonalnych elektronarzędzi i urządzeń pracujących na jednym akumulatorze.

W skład systemu wchodzi szeroki wachlarz sprzętów dla różnych specjalistów, ale również dla wymagających użytkowników do przydomowego wykorzystania. 

Energy+ to wiertarki, młotowiertarki, pilarki, szlifierki, kosiarki, podkaszarki, myjki, latarki, radio, wentylatory i wiele więcej.

Poznaj całą rodzinę Energy+ i wybierz swoich faworytów!


Szlifowanie

Szlifierki mają szerokie zastosowanie w pracach remontowo-budowlanych, a także naprawczych. W zależności od rodzaju oraz użytego materiału ścierającego możesz usunąć nimi starą warstwę malarską lub lakierniczą z drewna albo metalu. 


Wiercenie

Wiertarki to elektronarzędzia, które przydadzą się praktycznie w każdym warsztacie, zarówno tym profesjonalnym, jak i domowym. W przypadku użytku domowego najlepiej sprawdzą się wiertarki udarowe lub klasyczne. 


Cięcie

Jednymi z najważniejszych narzędzi do cięcia są oczywiście wyrzynarki i pilarki. Urządzenia, które wyróżnia poręczny kształt oraz szerokie możliwości. W zależności od wymagania użytkownika, urządzenia te różnią się przeznaczeniem i mocą.


Ogród

Podstawą zadbanego ogrodu jest odpowiednio przystrzyżony i gęsty trawnik. To wizytówka domu oraz przestrzeni, dlatego ważne jest, aby starannie dobrać właściwe narzędzia, które ułatwią i przyspieszą pracę na zewnątrz. 


Gadżety

Wśród gadżetów dla fanów marki GRAPHITE przygotowaliśmy kolorowe skarpety z nadrukiem pełnym różnych narzędzi, zabawki dla najmłodszych oraz poręczne bidony, przydatne przy dłuższych pracach.


Akcesoria do elektronarzędzi

Wiertła

Zarówno wiertła jak i otwornice są niezbędne do odpowiedniego wycinania otworów. Zależnie od potrzeb, materiału oraz specyfikacji, należy zdecydować się na inne narzędzie, które ułatwi i przyspieszy pracę.


Tarcze

Tarcze to zdecydowanie niezbędne akcesorium w każdym warsztacie profesjonalisty oraz majsterkowicza. Przeznaczone do cięcia i szlifowania różnych powierchni - ich rodzaj zależy od pracy do jakiej są wykorzystywane.