Szlifierki stołowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
16 7
na stronę
9 7

Szlifierki stołowe z naszej oferty to propozycja dla osób, którym zależy na urządzeniach pozwalających na wykonywanie precyzyjnych prac. Poszczególne modele wykorzystywane są między innymi do ostrzenia lub ścierania elementów o różnej twardości i rozmiarach. Jedną z naszych propozycji jest szlifierka stołowa do ostrzenia łańcuchów. Jej konstrukcja świetnie sprawdza się przy ostrzeniu łańcuchów do pił spalinowych i elektrycznych. Dzięki niej każdy element łańcucha będzie idealnie naostrzony. W naszej ofercie znajdziesz również ściernice takich renomowanych marek jak Verto czy Graphite. Każde z proponowanych urządzeń ma odpowiednio dużą moc i zostało wykonane z wytrzymałych materiałów. Elektronarzędzia tego typu mają też certyfikat CE, co oznacza, że są produkowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa.

Ściernice idealnie nadają się do obróbki zarówno miękkich, jak i twardszych materiałów, sprawdzą się więc przy pracy z metalem. Dzięki temu, że to modele stołowe, możesz swobodnie manewrować obrabianym przedmiotem, co daje ci większą swobodę ruchów w czasie pracy.

Poszczególne szlifierki różnią się między sobą mocą oraz średnicą tarczy ostrzących lub ścierających. Jeżeli zastanawiasz się, która z nich będzie najlepsza do twojego warsztatu, skontaktuj się z naszym pracownikiem. Pomoże ci w doborze odpowiedniego produktu.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do proponowanych szlifierek. Oprócz tego dobierzesz inne przydatne elektronarzędzia, takie jak np. szlifierki kątowe, oscylacyjne oraz polerki. Uzupełnieniem wyposażenia twojego warsztatu będą też narzędzia ręczne, które również można znaleźć w naszej ofercie. Sprawdź wszystkie propozycje.

Popularne kategorie

Szlifierki - Szlifierki kątowe - Szlifierki kątowe akumulatorowe - Szlifierki kątowe sieciowe - Szlifierki kątowe z regulacją obrotów - Szlifierki mimośrodowe - Szlifierki mimośrodowe akumulatorowe - Szlifierki oscylacyjne - Miniszlifierki - Szlifierki proste - Szlifierki stołowe - Szlifierki taśmowe - Szlifierki wielofunkcyjne - Szlifierki do gipsu - Polerki - Bruzdownice