Miniszlifierki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
1 3
na stronę
72 3

Miniszlifierka to małe urządzenie elektryczne o lekkiej i niezwykle ergonomicznej budowie, które ma bardzo szerokie zastosowanie. Ze względu na swoje rozmiary nie zajmuje dużo miejsca, dlatego nie ma problemów z jej przechowywaniem. Sprzęt powinien znaleźć się w warsztacie każdego miłośnika majsterkowania i drobnych robót, a także rzemieślnika, modelarza, a nawet artysty. Miniszlifierka jest bowiem wielofunkcyjnym narzędziem, które ułatwia wiele prac. Dzięki niej można nie tylko szlifować, lecz także polerować, ciąć, wiercić, grawerować, a nawet oczyszczać metal z rdzy. Nadaje się ona więc do wielu domowych napraw oraz przeprowadzania zabiegów o charakterze konserwacyjnym. Dzięki niej bez trudu można np. naostrzyć noże i dłuta, obciąć wystające elementy gwoździ czy wywiercić niewielkie otwory w drewnianej powierzchni.

Główny element wielofunkcyjnej miniszlifierki to korpus, w którym znajduje się silnik mający regulację prędkości obrotowej. Narzędzie wyposażone jest też w specjalny przedni uchwyt, do którego można podczepić różnorodne akcesoria. Końcówki do miniszlifierki są bardzo małe, dlatego świetnie nadają się do bardzo precyzyjnych prac.

W naszym sklepie dostępne są miniszlifierki akumulatorowe oraz zasilane sieciowo. Dzięki temu możesz wybrać narzędzie, które idealnie będzie spełniało Twoje oczekiwania. Każdy produkt jest wyposażony w specjalny zestaw do miniszlifierki. Znajdują się w nim niezbędne akcesoria ułatwiające różnego typu prace. Kupując narzędzie, otrzymujesz także takie końcówki, jak m.in.: tnące tarcze do miniszlifierki, wiertła, kamienie szlifierskie, frezy diamentowe, filce polerskie, osełkę oraz taśmy do szlifowania. Tak bogaty zestaw dodatkowych elementów pozwala w pełni wykorzystać potencjał urządzenia. Każda miniszlifierka dostarczana jest również w poręcznej i estetycznej walizce.

Popularne kategorie

Szlifierki - Szlifierki kątowe - Szlifierki kątowe akumulatorowe - Szlifierki kątowe sieciowe - Szlifierki kątowe z regulacją obrotów - Szlifierki mimośrodowe - Szlifierki mimośrodowe akumulatorowe - Szlifierki oscylacyjne - Miniszlifierki - Szlifierki proste - Szlifierki stołowe - Szlifierki taśmowe - Szlifierki wielofunkcyjne - Szlifierki do gipsu - Polerki - Bruzdownice