Bruzdownice

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
68 3
na stronę
38 3

Każdy, kto choć raz próbował samodzielnie wykuć bruzdy pod kładzenie kabli czy rur, wie, jak trudne i pracochłonne jest to zadanie. Dlatego warto skorzystać z udogodnienia, jakim są bruzdownice. Co to dokładnie za narzędzia? Bruzdownice elektryczne to urządzenia stosowane bardzo często przez elektryków oraz hydraulików w czasie kładzenia instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Przy ich pomocy bardzo szybko można wyciąć idealnie równe bruzdy w ścianach. Dobra bruzdownica do kabli sprawdzi się idealnie przy wycinaniu miejsca w ścianach wykonanych z twardego betonu. Musisz pamiętać o tym, aby wybrać urządzenie o odpowiedniej mocy z właściwie dobranymi tarczami tnącymi. Bruzdownica do betonu wyposażona jest w dwie tarcze, które nacinają wybraną powierzchnię. Znajdujący się między nacięciami materiał jest usuwany. W ten sposób powstaną równe rowki, w których później umieścisz okablowanie lub rurki.

W zależności od modelu możesz zamontować również tarczę, która eliminuje konieczność kucia ściany. Zwróć uwagę, że bruzdownice do betonu z naszej oferty mają też system odprowadzania pyłu, co zmniejsza zabrudzenie pomieszczeń w czasie wykonywania prac remontowych. Wśród naszych propozycji znajdują się m.in. bruzdownice marki Graphite. Marka specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy elektronarzędzi o różnych parametrach. Wszystkie produkty sygnowane jej logo, w tym bruzdownice do kabli elektrycznych, są tworzone zgodnie z europejskimi standardami bezpieczeństwa, co potwierdza certyfikat CE.

Jeżeli kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu, zwróć uwagę również na inne elektronarzędzia marki Graphite dostępne w naszej ofercie. Szczególnie polecamy system urządzeń zasilanych akumulatorowo. Wśród nich znajdziesz między innymi wkrętarki, zakrętarki i szlifierki.

Popularne kategorie

Szlifierki - Szlifierki kątowe - Szlifierki kątowe akumulatorowe - Szlifierki kątowe sieciowe - Szlifierki kątowe z regulacją obrotów - Szlifierki mimośrodowe - Szlifierki mimośrodowe akumulatorowe - Szlifierki oscylacyjne - Miniszlifierki - Szlifierki proste - Szlifierki stołowe - Szlifierki taśmowe - Szlifierki wielofunkcyjne - Szlifierki do gipsu - Polerki - Bruzdownice