Szlifierki mimośrodowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
51 3
na stronę
53 3

Szlifierki mimośrodowe to propozycja dla osób, którym zależy na dobrym, bardzo dokładnym wykończeniu obrabianych powierzchni. W zależności od rodzaju użytego papieru ściernego można je wykorzystać do szlifowania drewna lub nawet metalu. Ich działanie jest zbliżone do modeli oscylacyjnych, jednak w tym przypadku dodatkowo zastosowano ruch rotacyjny. Dzięki temu szlifierki mimośrodowe dają o wiele dokładniejsze wykończenie. Dlatego też stosowane są m.in. przez lakierników, gdy przygotowują powierzchnię do pokrycia nową warstwą farby lub lakieru. Narzędzia te doskonale sprawdzą się także w stolarniach i warsztatach majsterkowiczów, którzy pracują z drewnem. Dzięki nim można przygotować drewno do malowania. W naszym sklepie znajdziesz produkty cenionych przez profesjonalistów marek, takich jak Graphite czy Verto.

Każda szlifierka mimośrodowa z naszej oferty to produkt przygotowany zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa. Świadczy o tym oznaczenie CE, którym opatrzono dostępne narzędzia. Znajdziesz zarówno urządzenia zasilane sieciowo, jak i akumulatorem. Jeżeli zdecydujesz się na ten drugi rodzaj szlifierek, pamiętaj, że dostępny osobno akumulator będzie pasował także do innych elektronarzędzi danej marki.

Oprócz elektronarzędzi przygotowaliśmy dla naszych klientów szereg dodatkowych akcesoriów, w tym uzupełniające tarcze szlifierskie o różnej gradacji. Pozwoli ci to wybrać takie, które najlepiej sprawdzą się w planowanych przez ciebie pracach. Oferujemy również fachowe porady przy doborze sprzętu oraz akcesoriów. Zapoznaj się z propozycjami z innych kategorii, w tym szlifierkami kątowymi i oscylacyjnymi.

Popularne kategorie

Szlifierki - Szlifierki kątowe - Szlifierki kątowe akumulatorowe - Szlifierki kątowe sieciowe - Szlifierki kątowe z regulacją obrotów - Szlifierki mimośrodowe - Szlifierki mimośrodowe akumulatorowe - Szlifierki oscylacyjne - Miniszlifierki - Szlifierki proste - Szlifierki stołowe - Szlifierki taśmowe - Szlifierki wielofunkcyjne - Szlifierki do gipsu - Polerki - Bruzdownice