Szlifierki proste

Zobacz jako Siatka Lista

1 element

Ustaw kierunek malejący
33 1
na stronę
18 1

Szlifierki różnego rodzaju znajdują szerokie zastosowanie w pracach remontowych, budowlanych, naprawczych i konstrukcyjnych. Jeżeli zależy ci na urządzeniu wielofunkcyjnym i jednocześnie o kompaktowych wymiarach, dobrym rozwiązaniem dla ciebie będzie szlifierka prosta. Ten rodzaj sprawdza się szczególnie tam, gdzie pracuje się z metalem. Szlifierki proste pozwalają bowiem na precyzyjne szlifowanie nawet niewielkich elementów. Można je wykorzystywać także do frezowania.

Twojej uwadze polecamy szczególnie model szlifierki prostej elektrycznej marki Graphite. Model 59G071 jest szczególnie rekomendowany przy pracach wykończeniowych na materiałach po spawaniu, w trudno dostępnych miejscach. Jest to możliwe dzięki wydłużonemu wrzecionu. Zasilanie sieciowe z kolei pozwala na dłuższy czas nieprzerwanej pracy. Zaletą są tutaj także odpowiednio rozmieszczone otwory wentylacyjne, które zapobiegają przegrzewaniu się urządzenia. Prędkość obrotowa głowicy omawianego modelu wynosi maksymalnie 28000 obrotów na minutę.

Zwróć uwagę także na to, że marka Graphite to renomowany producent różnego rodzaju elektronarzędzi. Wszystkie jego produkty są tworzone zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa, a dodatkowo mają ergonomiczny kształt, który znacznie podnosi komfort pracy.

W naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje szlifierek i akcesoriów do nich. Polecamy ci również inne elektronarzędzia, takie jak wiertarko-wkrętarki, wiertarki udarowe czy polerki. Jeżeli chcesz dobrać urządzenie w pełni dostosowane do swoich potrzeb, skontaktuj się z naszym pracownikiem. Pomoże ci on wybrać nie tylko odpowiednie elektronarzędzie, lecz także pełny zestaw akcesoriów do niego.

Popularne kategorie

Szlifierki - Szlifierki kątowe - Szlifierki kątowe akumulatorowe - Szlifierki kątowe sieciowe - Szlifierki kątowe z regulacją obrotów - Szlifierki mimośrodowe - Szlifierki mimośrodowe akumulatorowe - Szlifierki oscylacyjne - Miniszlifierki - Szlifierki proste - Szlifierki stołowe - Szlifierki taśmowe - Szlifierki wielofunkcyjne - Szlifierki do gipsu - Polerki - Bruzdownice