Szlifierki oscylacyjne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
18 11
na stronę
68 11

Szlifierki oscylacyjne to przede wszystkim urządzenia stosowane w warsztatach, gdzie obrabia się drewno. Sprawdzają się przy szlifowaniu dużych gładkich powierzchni, takich jak elementy mebli. Szlifierka oscylacyjna dzięki działaniu opartym na ruchu wahadłowym sztywnej stopy doskonale wykańcza powierzchnię, z którymi pracujesz. Oprócz tego można ją wykorzystywać przy usuwaniu zabrudzeń z obrabianych materiałów, a także przy pracach renowacyjnych w celu pozbycia się resztek starej powłoki farby czy lakieru. Zwróć uwagę na to, że stopy szlifierek mogą mieć różne kształty i rozmiary. Dzięki temu dopasujesz je idealnie do rodzaju obrabianego materiału oraz kształtu danej powierzchni.

W naszej ofercie dostępne są narzędzia nie tylko o różnych kształtach stopy, lecz także o różnych wymiarach. Poszczególne modele mają też różny zakres drgań, który może wynosić od 19000 do nawet 27000 oscylacji na minutę. Niezależnie od parametrów wszystkie proponowane przez nas produkty są wykonane z wysokiej klasy materiałów zapewniających ich wytrzymałość. Mają także certyfikat CE, co oznacza, że szlifierki odpowiadają europejskim normom bezpieczeństwa.

Poszczególne szlifierki mają ergonomiczny kształt, co znacznie zwiększa komfort pracy z nimi. Możesz zaopatrzyć się w akcesoria uzupełniające i wymienne do szlifierek oscylacyjnych. Wśród nich są między innymi papiery ścierne dopasowane do rozmiarów stóp urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Papiery mają różną gradację, co pozwala na uzyskanie różnych efektów wykończenia. Im drobniejszy papier, tym mniej agresywna będzie ingerencja w strukturę szlifowanej powierzchni. Jednocześnie stanie się ona bardziej gładka. Nasi konsultanci pomogą w doborze papieru o parametrach odpowiednich do twoich potrzeb.

Popularne kategorie

Szlifierki - Szlifierki kątowe - Szlifierki kątowe akumulatorowe - Szlifierki kątowe sieciowe - Szlifierki kątowe z regulacją obrotów - Szlifierki mimośrodowe - Szlifierki mimośrodowe akumulatorowe - Szlifierki oscylacyjne - Miniszlifierki - Szlifierki proste - Szlifierki stołowe - Szlifierki taśmowe - Szlifierki wielofunkcyjne - Szlifierki do gipsu - Polerki - Bruzdownice