Piły szablaste

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
87 5
na stronę
13 5

Piły szablaste, nazywane potocznie lisimi ogonami, to poręczne, przenośne urządzenia elektryczne. Narzędzia tego typu z powodzeniem spełniają funkcje kilku różnych sprzętów w warsztacie, ponieważ wyróżniają się dużą uniwersalnością zastosowania.

Pilarki szablaste są przeznaczone do cięcia różnych materiałów. Doskonale poradzą sobie m.in.: z drewnem (zarówno suchym, jak i mokrym), metalem, płytami włóknowo-cementowymi lub gipsowo-kartonowymi, tworzywami sztucznymi, a także cegłami, betonem oraz pustakami. Urządzenia stanowią dobrą alternatywę dla wyrzynarki, ponieważ umożliwiają wykonanie dokładniejszych cięć, które wyróżniają się gładszymi krawędziami. Czasami używane są także zamiast pił tarczowych, ponieważ charakteryzują się niezwykłą precyzją działania. Dużą zaletą pił szablastych jest także to, że pozwalają one na wykonywanie cięcia pod zmiennym kątem oraz uzyskanie fantazyjnych i skomplikowanych kształtów.

Piły szablaste są często stosowane przez profesjonalnych ślusarzy, mechaników, instalatorów oraz stolarzy. Jako że doskonale sprawdzają się podczas prac budowlanych i remontowych, mogą z nich korzystać również miłośnicy majsterkowania, którzy zajmują się nim amatorsko. Co ważne, pilarki szablaste nadają się nie tylko do robót związanych z wykończeniami, lecz także do prac w ogrodzie.

W naszej ofercie dostępne są piły szablaste Graphite oraz Verto, czyli profesjonalnych i uznanych marek produkujących sprzęt dla majsterkowiczów. Stanowi to gwarancję jakości narzędzi. Wszystkie urządzenia mają stosowne certyfikaty, które zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania. Sprzedawane przez nas pilarki szablaste wyróżniają się także wygodnymi i ergonomicznymi rękojeściami, co jeszcze bardziej podnosi komfort pracy. Twojej uwadze polecamy zarówno narzędzia zasilane prądem elektrycznym, jak i sprzęt akumulatorowy, który z powodzeniem można stosować poza domem.

Popularne kategorie

Pilarki - Pilarki tarczowe akumulatorowe - Pilarki tarczowe sieciowe - Piły tarczowe - Piły szablaste - Pilarki uniwersalne - Piły ukosowe - Piły stołowe - Wyrzynarki