Wiertła do szkła

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
7 5
na stronę
29 5

Wykonanie otworu w szkle lub powierzchni ceramicznej wymaga użycia odpowiedniego sprzętu. Przede wszystkim potrzebne są stosowne elektronarzędzia, takie jak wiertarka lub młotowiertarka. Oprócz tego należy zaopatrzyć się w specjalne wiertła do szkła. Dzięki nim można tworzyć estetyczne otwory o gładkich i równych krawędziach.

Wiertła do szkła przydadzą się każdemu miłośnikowi majsterkowania. Umożliwiają obróbkę porcelany, ceramiki, niehartowanego szkła oraz płytek ceramicznych i innych powierzchni o zbliżonej strukturze. Wykorzystując je, można wykonać idealne otwory np. w lustrach, co bardzo ułatwia pracę podczas montowania oświetlenia. Można je również wykorzystać podczas montażu szklanych paneli w kuchni lub budowania przeszklonych ścian działowych w wybranych pomieszczeniach.

Oferowane przez nas wiertła do szkła dostarczane są przez znaną i profesjonalną markę Graphite, która specjalizuje się w produkowaniu narzędzi do majsterkowania. Produkty odznaczają się zatem wysoką jakością wykonania oraz dużą trwałością. W naszym sklepie można znaleźć tzw. płetwowe wiertła do szkła. Ich nazwa pochodzi od specyficznej końcówki tego typu akcesoriów – swoim kształtem przypomina ona trójkątną płetwę. Takie stożkowe ostrze wykonane jest z węglika spiekanego, dlatego świetnie nadaje się nie tylko do powierzchni szklanych, lecz także ceramicznych. Dzięki niemu z łatwością można wykonać otwór, eliminując przy tym ryzyko zarysowania materiału.

Sprzedawane przez nas wiertła do szkła różnią się średnicą ostrza. Można więc dopasować produkt do swoich potrzeb i wybrać narzędzie, które pozwoli na wykonanie mniejszego lub większego otworu. Chcąc zwiększyć skuteczność wiertła, przed jego użyciem warto schłodzić je przy pomocy wody lub specjalnego oleju. Pozwoli to na zabezpieczenie narzędzia przed uszkodzeniem, a także ochronę szkła przed ewentualnym pęknięciem.

Popularne kategorie

Wiertła - Wiertła do betonu - Wiertła do szkła - Wiertła uniwersalne - Wiertła do metalu - Wiertła do drewna - Otwornice - Frezy - Komplety wierteł