Wiertła do betonu

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 19

Ustaw kierunek malejący
51 19
Strona
na stronę
25 19

Beton stanowi jeden z najtwardszych dostępnych materiałów budowlanych. Aby dokonać jego obróbki, trzeba wykorzystać do tego odpowiednie narzędzia. Pod wpływem kontaktu z nim zwykłe wiertła mogą jednak ulec zniszczeniu. Nie tylko utrudnia to pracę, lecz także bywa niebezpieczne. Dlatego też należy zastosować profesjonalne wiertła do betonu. W naszym sklepie znajdziesz ich rozmaite odmiany.

Wiertła do betonu to bez wątpienia przydatne narzędzia wykorzystywane podczas prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Charakteryzują się bardzo dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia, dlatego nadają się do robót wykonywanych nawet w trudnych warunkach. Oprócz tego wiertła do betonu gwarantują precyzję wiercenia, kucia, bruzdowania czy skuwania. Stanowią więc ważne akcesoria w skrzynce z narzędziami zarówno profesjonalnego fachowca, jak i amatora prac budowlanych.

Na rynku dostępne są różnorodne rodzaje tego typu narzędzi. Popularne są wiertła widiowe do betonu o masywnej głowicy i spirali z pojedynczym rowkiem, wykorzystywane m.in. do prac montażowych. Ponadto można dostać wiertła udarowe odpowiednie do pracy z wiertarkami udarowymi oraz wiertła diamentowe w formie klasycznej, służącej do wykonywania małych otworów lub koronowej, odpowiedniej do robienia dużych otworów.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne wiertła do betonu takich marek, jak Graphite, Top Tools, Verto i Baildon. Różnią się one długością części ręcznej, a także średnicą i typem uchwytu wiertarskiego, dzięki czemu bez problemu dopasujesz dane akcesorium do swojego elektronarzędzia. Szczególnej uwadze polecamy m.in. wiertła do betonu SDS-Plus, które dają maksymalną gwarancję odpowiedniego mocowania.

Oferujemy także takie produkty, jak szpicak oraz klasyczne dłuto do betonu, które również ułatwiają pracę z wymagającym materiałem. Oprócz pojedynczych akcesoriów w naszym sklepie możesz kupić cały zestaw wierteł do betonu, który będzie stanowił idealne dopełnienie skrzynki z narzędziami.