Wiertła do metalu

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 204

Ustaw kierunek malejący
47 204
Strona
na stronę
39 204

Wiertła do metalu są używane podczas wielu różnorodnych prac o charakterze budowlanym, w tym remontowo-wykończeniowym. Przydadzą się profesjonalistom pracującym na placu budowy czy w zakładzie frezarskim, a także hobbystom majsterkowania w przydomowym warsztacie. Dzięki wiertłom do metalu możliwe jest poddanie obróbce różnorodnych rodzajów żeliwa, metali kolorowych (jak miedź, mosiądz, aluminium) czy stali, a także niekiedy utwardzanych tworzyw sztucznych. Pozwalają one na wykonywanie otworów przelotowych oraz o wybranej głębokości, które przeznaczone są m.in. pod zabieg rozwiercania, pogłębiania lub robienia gwintów.

Wiertła do metalu wyróżniają się specyficzną budową. Składają się z walcowatego chwytu oraz korpusu, będącego częścią roboczą charakteryzującą się spiralnym nacięciem, który zakończony jest dwoma ostrzami. Specyficzna jest także główka wiertła, która swoim kształtem przypomina ścięty stożek.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne wiertła do metalu HSS wykonane z wysokogatunkowego stopu stali o charakterze szybkotnącym. Wybrane modele zawierają dodatek kobaltu lub warstwę azotku tytanu. Wszystkie produkty dostarczane są przez sprawdzonych producentów, takich jak firmy Graphite, Neo, Verto i Top Tools, co stanowi gwarancję ich wysokiej jakości. Poszczególne akcesoria różnią się między sobą długością i średnicą, co pozwala na dokładne dopasowanie ich do typu wykonywanych prac. W sklepie znajdziesz także zestaw wierteł do metalu, zawierający kilka sztuk narzędzi.

Proponujemy również wiertła do rozwiercania śrub. Narzędzia wykonane są z wysokowęglowej stali szybkotnącej uzupełnionej dużą zawartością takich składników, jak nikiel, kobalt i molibden. Ich przeznaczeniem jest rozwiercanie zapieczonych śrub nawet w trudno dostępnych miejscach. Produkty te znajdą uznanie wśród zapalonych miłośników motoryzacji.