Hamaki survivalowe i akcesoria

Hamak survivalowy – w czym jest lepszy od namiotu? Co warto dokupić, żeby na biwaku stworzyć sobie wygodne i bezpieczne miejsce do spania? Czy warto zainwestować w hamak turystyczny z moskitierą? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w dziale „hamaki survivalowe”. Nasz sklep internetowy oferuje nie tylko wygodne płachty do rozwieszenia między drzewami, ale też akcesoria do hamaków, dzięki którym w ekspresowym tempie wyczarujesz sobie komfortowe, wiszące legowisko. Podpowiemy, na co szczególnie zwrócić uwagę, kiedy czeka Cię kompletowanie ekwipunku na bliższe i dalsze wyprawy. A może planujesz odpoczywać na hamaku w domowym ogródku lub na działce? Nic nie stoi na przeszkodzie.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący
86 16
na stronę
77 16

Hamak survivalowy – dlaczego jest tak popularny?

Spanie w hamaku od setek lat kultywują mieszkańcy Ameryki Południowej i Środkowej. Do Europy to proste i wygodne rozwiązanie trafiło wraz z Krzysztofem Kolumbem. Miłośnicy bushcraftu nie wyobrażają sobie udanej wyprawy bez tego kawałka materiału. Hamak wojskowy, turystyczny, taktyczny – nazwy bywają różne, ale w gruncie rzeczy chodzi o to samo. Skąd tak duża popularność?

  • Hamaki survivalowe są lekkie, nie zajmują dużo miejsca w plecaku.
  • Są „samowystarczalne” – nie trzeba zabierać do nich żadnych akcesoriów izolujących od podłoża – odpada konieczność wzięcia karimaty czy materaca.
  • Jeśli mamy hamak, nie musimy zabierać namiotu. Jak uchronić się od deszczu? Wystarczy zaopatrzyć się w tarp. W naszym sklepie z hamakami znajdziesz wodoodporne płachty, a także rozmaite akcesoria turystyczne i specjalistyczny sprzęt bushcraftowy, dzięki którym stworzysz sobie funkcjonalny obóz.
  • Nocujesz w lesie? Wybierz dwa drzewa, rozwieś hamak i gotowe. Rozstawianie namiotu to dużo więcej zachodu – musisz mieć w miarę równe podłoże, bez korzeni, kamieni i szyszek. Jeśli cenisz sobie oszczędność czasu i wygodę, zainwestuj też w profesjonalne akcesoria do hamaków.
  • Do walki z owadami polecamy hamak survivalowy z moskitierą. Spanie na świeżym powietrzu jest dużo przyjemniejsze niż nocowanie w dusznym namiocie. Gęsta siatka rozwieszona nad legowiskiem pozwoli ustrzec się przed atakiem uciążliwych komarów i meszek.

Hamak turystyczny ma wiele zalet. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i doradzimy we wszystkich kwestiach, np. jak dopasować hamak do swojego wzrostu.

Hamak wojskowy i inne przydatne sprzęty wyprawowe

Nasz sklep z narzędziami oferuje szeroki wybór sprzętu survivalowego, w tym pojemne torby i plecaki turystyczne oraz oświetlenie kempingowe, czołówki, multitoole, siekiery, toporki i wiele innych. Bez problemu skompletujesz cały potrzebny ekwipunek. Zapraszamy!