Szczypce uniwersalne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 13

Ustaw kierunek malejący
35 13
Strona
na stronę
79 13

Szczypce uniwersalne, nazywane często kombinerkami, to jedno z podstawowych narzędzi ręcznych, które powinny znaleźć się w skrzynce każdego, kto ma do czynienia z pracami remontowymi i naprawczymi. Są szczególnie przydatne przy precyzyjnych czynnościach. Pozwalają bowiem na podtrzymywanie różnorodnych materiałów, które dzięki temu łatwiej obrabiać. Często mają krawędź tnącą, umieszczoną między szczękami a rękojeścią. To ułatwia przycinanie materiałów o stosunkowo niewielkiej twardości, np. drucików. Z tego powodu można spotkać się z inną nazwą tego narzędzia – kombinerki wielofunkcyjne.

Kombinerki – szczypce, dostępne w naszej ofercie mają rączki o ergonomicznym kształcie, które zostały pokryte materiałem ułatwiającym chwyt. Dzięki temu nawet w sytuacji, gdy masz lekko wilgotne dłonie, narzędzie się nie wyślizgnie. Dostępne są dwa warianty szczypiec – uniwersalne oraz uniwersalne 1000 V. Zwróć uwagę również na to, że możesz wybrać przyrządy o różnej długości szczypiec – dostępne modele mają od 160 do 200 mm.

Prezentowane na stronie produkty to narzędzia tworzone przez takie marki jak Neo, Top Tools czy Topex. To firmy znane i cenione nie tylko przez profesjonalistów, lecz także hobbystów. Odpowiadają one potrzebom użytkowników i są dostosowane do europejskich wymogów bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych produktów, które pozwolą ci na stworzenie własnego, podręcznego zestawu narzędzi. Zobacz między innymi szeroki wybór wkrętaków, młotków, przecinaków, przebijaków i łomów. Możesz też ułatwić sobie pracę, wybierając elektronarzędzia, np. wiertarko-wkrętarkę lub wiertarkę udarową. Proponujemy także szereg akcesoriów do tego sprzętu.