Szczypce płaskie okrągłe

Szczypce płaskie okrągłe (inaczej zwane oczkownikami) przede wszystkim nadają się do chwytania, trzymania, przytrzymywania, ściskania, a także do kształtowania różnego rodzaju elementów. Sprawdzą się również przy zakrzywianiu drutów, przewodów, blaszek. Ich specyficzna budowa sprawia, że nieszczególnie sprawdzą się przy przecinaniu, ponieważ akcesoria te nie mają ostrego zakończenia. Posiadają za to okrągłe szczęki i wąską, wydłużoną część roboczą, dzięki czemu mogą być wykorzystywane do wszelkich prac wymagających większej precyzji. Cenią je szczególnie majsterkowicze, których czeka praca w trudno dostępnych miejscach. Szczypce okrągłe świetnie nadają się także do wszelkich prac modelarskich. Znajdują również zastosowanie w serwisach ze sprzętem RTV i AGD.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
13 6
na stronę
93 6

Szczypce płaskie okrągłe – do prac precyzyjnych

Szczypce uniwersalne (zwane też kombinerkami) powinny znaleźć się w skrzynce narzędziowej każdego majsterkowicza hobbysty. Przydadzą się także profesjonalistom – mechanikom samochodowym, elektrykom, elektronikom, instalatorom. Jednak popularne kombinerki nie poradzą sobie z wszystkimi wyzwaniami. Dlatego jeśli czekają nas bardziej precyzyjne prace, warto zainwestować w kombinerki okrągłe, które bez problemu dotrą nawet w trudno dostępne miejsca.

Szczypce okrągłe płaskie w sklepie Fixero

Nasz wyspecjalizowany sklep z narzędziami oferuje różnego rodzaju kombinerki, w tym kombinerki płaskie, precyzyjne, zaciskowe i boczne, a także szczypce do łączenia profili i do pierścieni. Mamy również funkcjonalne zestawy szczypiec. Produkty renomowanych marek NEO, TOP TOOLS i TOPEX, jakie proponujemy w Fixero, to sprzęt, który posłuży Ci przez lata. Szczęki szczypiec wykonane są z wysokiej jakości stali hartowanej. Dodatkowo, powierzchnie tnące hartowane są indukcyjnie, co jeszcze bardziej wpływa na ich trwałość i wytrzymałość. Ergonomiczne uchwyty pokryte antypoślizgowym materiałem zapewniają wygodę i bezpieczeństwo podczas pracy. Narzędzia są doskonale dopasowane do kształtu dłoni i pozwalają na swobodne manewrowanie nawet w miejscach, do których dostęp jest utrudniony.

Kombinerki płaskie okrągłe i inne przydatne narzędzia

W Fixero znajdziesz szeroki wybór kombinerek oraz wiele narzędzi niezbędnych do majsterkowania. Mamy też nowoczesne elektronarzędzia, które jeszcze bardziej usprawnią wszelkie prace wokół posesji. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Nasi kompetentni sprzedawcy doradzą, które sprzęty i akcesoria najlepiej spełnią Twoje wymagania. Zapraszamy!

Popularne kategorie

Szczypce - Szczypce uniwersalne - Szczypce zaciskowe - Szczypce precyzyjne - Dziurkacze i pincety - Szczypce do pierścieni - Szczypce czołowe wydłużone - Szczypce boczne - Zestawy szczypiec - Szczypce do łączenia profili