Szczypce boczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 15

Ustaw kierunek malejący
25 15
Strona
na stronę
13 15

Szczypce boczne (znane też jako cęgi boczne, kombinerki boczne lub obcinaki boczne) to proste, a przy tym niezwykle przydatne narzędzia ręczne. Ich główne zadanie to przecinanie różnych materiałów, przede wszystkim przewodów elektrycznych, opasek montażowych, drutów, różnego typu kabli czy linek (również tych wykonanych z metalu). Tego typu sprzęt to podstawowy element wyposażenia skrzynki z narzędziami monterskimi i serwisowymi. Szczypce boczne z powodzeniem mogą być używane nie tylko przez profesjonalnych fachowców, lecz także amatorów, dlatego nie powinno ich zabraknąć w przydomowym warsztacie hobbysty-majsterkowicza.

Szczypce boczne do cięcia wyróżnia charakterystyczna budowa. Narzędzia mają ostre krawędzie, które znajdują się w pozycji równoległej do ich uchwytów. Oprócz tego są odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie dużej siły nacisku w trakcie cięcia przewodów lub drutów.

W naszym sklepie znajdują się różne modele szczypiec bocznych. Różnią się one przede wszystkim rozmiarami – dostępne są zarówno narzędzia o długości 160 mm, jak i 180 mm, dzięki czemu możesz dobrze dopasować je do swoich preferencji. Oferujemy produkty sprawdzonych i profesjonalnych marek, takich jak Topex, Neo i Top Tools, specjalizujących się w dostarczaniu sprzętu dla majsterkowiczów i profesjonalistów. Wszystkie kombinerki boczne wykonane są ze stali węglowej, co stanowi gwarancję ich wysokiej jakości, a także zapewnia im dużą wytrzymałość. Mają także ergonomiczne i pokryte materiałem antypoślizgowym uchwyty, co sprawia, że doskonale leżą w dłoni, a ich stosowanie jest wygodne i bezpieczne.

Twojej uwadze polecamy klasyczne szczypce boczne, które doskonale sprawdzą się podczas wielu prac. Wybrane modele posiadają sprężynkę rozpierającą, która jeszcze bardziej zwiększa komfort majsterkowania. W sklepie możesz też kupić przegubowe szczypce boczne, gwarantujące dwa razy większą siłę nacisku przy niewielkim wysiłku.