Wózki transportowe warsztatowe

Wózek transportowy okazuje się niezbędnym wyposażeniem warsztatów i hal magazynowych, gdy mowa o wygodzie i szybkości pracy. Jeśli często przenosisz ciężkie przedmioty i chcesz sobie znacznie ułatwić to zadanie, to takie rozwiązanie będzie idealną inwestycją. Przygotowaliśmy szeroki wybór wózków warsztatowych, które w znacznym stopniu pomagają w wykonywaniu wielu prac.

Do przewożenia większych i cięższych przedmiotów mamy w ofercie wózek transportowy z szeroką platformą, mający udźwig nawet do 300 kg. Jeśli natomiast zależy Ci na oszczędności miejsca, proponujemy wózki transportowe składane. Taki model zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu można go łatwo przechować nawet w małym warsztacie. Nie zapomnieliśmy też o tych, którzy potrzebują przewozić wiele drobnych przedmiotów. Dla nich mamy modele typu skrzynia na kółkach. Te wygodne wózki transportowe ręczne wyposażone są w wyciąganą rączkę i mogą być składane, oferując wygodę i praktyczność użytkowania.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
80 12
na stronę
96 12

Twój niezastąpiony pomocnik przy pracy – wózek transportowy

W każdym profesjonalnym warsztacie niezbędnym sprzętem są wózki transportowe, które upraszczają liczne zadania, takie jak przenoszenie ciężkich przedmiotów czy utrzymanie porządku. Nasz sklep z narzędziami przygotował dla Ciebie szeroki wybór solidnych i funkcjonalnych wózków warsztatowych. Przykładowo, możesz wybrać model wózka, który pozwoli Ci podnieść ciężkie przedmioty bezpośrednio z poziomu podłogi i przewieźć je w inne miejsce. Do naszych propozycji należą wózki warsztatowe o różnym udźwigu, od 80 do nawet 150 kg, idealne do przewożenia mniejszych przedmiotów, takich jak kartony czy skrzynie.

Warto pamiętać, że wyposażając się w wózki warsztatowe, odciążamy nasz organizm, dlatego jeśli Twoja praca obejmuje noszenie lub przenoszenie różnych narzędzi, paczek i produktów, należy rozważyć inwestycję w wózek transportowy. Przełoży się to nie tylko na sprawniejszą i bardziej efektywną pracę, ale również na utrzymanie zdrowia i dobrej postury przez wiele lat. Jeśli jesteś pracodawcą, opłaca się zakupić tego typu elementy wyposażenia do warsztatu, w którym pracownicy mają do wykonania prace związane z przenoszeniem ciężkich lub dużych rzeczy.

Rodzaje wózków do wykorzystania w warsztatach

Sprawdź m.in. wózki transportowe. W zależności od modelu mają one wąską lub szeroką platformę transportową. Do przewożenia większych i cięższych przedmiotów polecamy wózki transportowe z szeroką platformą, które mają udźwig nawet do 300 kg. Jeżeli masz mało miejsca w warsztacie, zdecyduj się na wózek składany.

Inną ciekawą propozycją do niewielkich przestrzeni jest wózek warsztatowy w formie samej platformy na kołach. Przy jego pomocy możesz przewozić nie tylko skrzynie czy kartony, lecz także meble i sprzęt RTV w czasie remontów. Do przenoszenia dużej ilości drobniejszych produktów polecamy modele typu skrzynia na kółkach. Takie wózki mają wyciąganą rączką i mogą być składane. Zazwyczaj charakteryzują się nieco mniejszym udźwigiem niż wózki platformowe.

Jeżeli chcesz uzupełnić swój podręczny zestaw narzędzi potrzebnych w pracy, zachęcamy do zapoznania się akcesoriami do narzędzi ręcznych. Nasi konsultanci pomogą Ci w doborze odpowiednich produktów.

Sprawdź nasze wózki warsztatowe serwisowe

Ciekawą propozycją są również nasze wózki warsztatowe serwisowe. Są one wyposażone w półki lub szuflady, w których można poukładać wszystkie niezbędne narzędzia oraz elektronarzędzia. Dzięki temu zawsze masz pod ręką to, czego potrzebujesz, szybko i bez szukania. Takie rozwiązanie to dobra okazja do tego, aby utrzymać porządek w warsztacie, tym bardziej jeśli narzędzia i akcesoria są dzielone z innymi pracownikami i warto wiedzieć, gdzie jest ich odpowiednie miejsce.

Zadbaj o bezpieczne przechowywanie narzędzi

Dobrze zorganizowany warsztat to przestrzeń, w której panuje porządek i łatwo jest znaleźć potrzebne narzędzie. Sprawdź nasze szafki narzędziowe – praktyczne i pojemne, są doskonałym uzupełnieniem dla wózków warsztatowych. Ułatwią one organizację wszystkich akcesoriów i wyposażenia warsztatowego, a także zabezpieczą je przed zniszczeniem, a ludzi przed narażeniem na skaleczenia lub inne urazy.

Pracy w warsztacie nie można wykonywać bez dobrej widoczności. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oświetlenia warsztatowego, aby Twoja przestrzeń była optymalnie oświetlona. Przełoży się to na dokładniejszą pracę, a także wyższe bezpieczeństwo. Tym bardziej, jeśli wykonujesz prace w ciemniejszych zakątkach warsztatu.

Elektronarzędzia – Twoja siła w warsztacie

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór elektronarzędzi, od wiertarek po szlifierki, które z pewnością ułatwią Ci pracę. Jako ekspert w branży, chętnie Ci pomożemy wybrać odpowiednie produkty dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze wózki transportowe, w tym między innymi wózek schodowy, cechują się wysoką jakością wykonania i praktycznym designem, a przy tym są oferowane w atrakcyjnych cenach. Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych producentów. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!