Wózki transportowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
79 12
na stronę
20 12

Wykonując pracę w warsztacie, chcesz mieć zawsze wszystko pod ręką? A może często przenosisz ciężkie przedmioty i chcesz sobie znacznie ułatwić to zadanie? Przygotowaliśmy szeroki wybór wózków warsztatowych, które w znacznym stopniu pomagają w wykonywaniu niektórych prac.

Sprawdź m.in. wózki transportowe. W zależności od modelu mają one wąską lub szeroką platformę transportową. Możesz wybrać sprzęt, który pozwala podnieść ciężkie przedmioty bezpośrednio z poziomu podłogi i przewieźć je w inne miejsce. Dostępne są wózki o udźwigu od 80 do nawet 150 kg. Przy ich pomocy można przewozić m.in. kartony oraz skrzynie o niewielkich wymiarach.

Do przewożenia większych i cięższych przedmiotów polecamy wózki transportowe z szeroką platformą, które mają udźwig nawet do 300 kg. Jeżeli masz mało miejsca w warsztacie, zdecyduj się na wózek składany.

Inną ciekawą propozycją do niewielkich przestrzeni jest wózek warsztatowy w formie samej platformy na kołach. Przy jego pomocy możesz przewozić nie tylko skrzynie czy kartony, lecz także meble i sprzęt RTV w czasie remontów. Do przenoszenia dużej ilości drobniejszych produktów polecamy modele typu skrzynia na kółkach. Takie wózki mają wyciąganą rączką i mogą być składane. Zazwyczaj charakteryzują się nieco mniejszym udźwigiem niż wózki platformowe.

W naszej ofercie znajdziesz też wózki warsztatowe serwisowe. Mają one często półki lub szuflady, w których możesz poukładać wszystkie swoje narzędzia, aby mieć je zawsze pod ręką.

Jeżeli chcesz uzupełnić swój podręczny zestaw narzędzi potrzebnych w pracy, zachęcamy do zapoznania się z kategorią Narzędzia ręczne i akcesoria do narzędzi ręcznych. Nasi konsultanci pomogą ci w doborze odpowiednich produktów.