Zestawy śrubokrętów (wkrętaków)

Zestaw śrubokrętów do pracy dla elektryków i nie tylko to świetne rozwiązanie, aby mieć pod ręką różnego rozmiaru wkrętaki. Oprócz ich wielkości w komplecie można znaleźć kilka rodzajów, w tym krzyżowe oraz płaskie. Chcąc usprawnić pracę profesjonalistom, producenci oferują także śrubokręty z giętkim grotem. Funkcja ta pozwala na dotarcie w trudno dostępne miejsca podczas napraw awarii czy usterek. 

Zestaw wkrętaków przeznaczony jest zarówno dla specjalistów, którzy na co dzień wykonują pracę związaną z konserwacją instalacji, jak i osób prywatnych – do samodzielnego przeprowadzenia koniecznych napraw w domu. Wygodne uchwyty pozwalają na stabilne trzymanie narzędzi w dłoni, a specjalne wykończenie uchwytów – na pracę pod napięciem. Nasz sklep z narzędziami oferuje szeroki asortyment dotyczący śrubokrętów i wkrętaków do prac przy instalacjach

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 50

Ustaw kierunek malejący
35 50
Strona
na stronę
94 50

Rodzaje wkrętaków i śrubokrętów dostępnych w naszym sklepie 

Zapotrzebowanie na różne rodzaje narzędzi przyczyniło się do rozwinięcia asortymentu naszego sklepu z elektronarzędziami. Oferta obejmuje pojedyncze wkrętaki i śrubokręty, a także całe ich zestawy. Kupując komplet, można wyposażyć się za jednym razem w kilka różnych rozmiarów i rodzajów śrubokrętów. Pozwoli to na przeprowadzenie kompleksowych prac konserwacyjnych i napraw bez żadnych problemów. Szeroka dostępność rozmiarów grotów wkrętaków umożliwi odkręcanie i umocowanie wszystkich śrubek. W asortymencie można znaleźć także wkrętak PH z magnetyczną końcówką.

Posiadamy śrubokręty udarowe oraz ręczne. W zależności od rodzaju wykonywanych prac i branży można dostosować ich rodzaj do własnych potrzeb. Wkrętak udarowy posiada w zestawie kilka płaskich oraz krzyżowych końcówek, wykonanych ze stali stopowej S2. Wspomaganie wkręcania i wykręcania śrub pozwala na prace remontowe nawet największych instalacji elektrycznych i maszyn. W przypadku ręcznych śrubokrętów dużą ich zaletą jest mały rozmiar. Dzięki temu można dotrzeć do bardzo wąskich szczelin przy rozkręcaniu mniejszych urządzeń. Komplet precyzyjnych wkrętaków wykonany jest z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. Wszystkie produkty, które można u nas kupić, są ergonomiczne i dobrze leżą w dłoni. 

Zalety kupowania zestawów wkrętaków i śrubokrętów 

Dużym plusem kupowania całych kompletów wkrętaków oraz śrubokrętów jest zarówno spory wybór rozmiarów i kształtów, jak i możliwość dostosowania długości narzędzia do konkretnej pracy. Posiadając jedynie jeden wkrętak, ciężko będzie przeprowadzić profesjonalne usługi związane z renowacją czy naprawą instalacji elektrycznych przez specjalistów. Walizki wyposażone w śrubokręty stanowią także świetną formę ich organizacji. Przez to, że każde narzędzie i dodatkowe końcówki mają swoje miejsce w pojemniku, można z łatwością utrzymać porządek i przejrzystość, które przy usuwaniu awarii są znaczące. Walizki stanowią idealne opakowanie przeznaczone do transportu oraz przenoszenia narzędzi. 

Zaletą posiadania zestawów wkrętaków jest też możliwość dostosowania kilku modeli do swoich potrzeb. Komplety mogą liczyć w sobie kilka lub kilkanaście śrubokrętów. Niektórym osobom będą potrzebne jedynie dwa, a pozostałym znacznie więcej, gdy wykonują swoją pracę zawodową. Jest to inwestycja na lata, ze względu na wysoką jakość tworzywa, z którego wykonane zostały wkrętaki krzyżowe oraz płaskie. Dodatkowa ochrona w postaci walizki zabezpiecza je przed zabrudzeniami, kurzem i chemikaliami. Warto pamiętać, że kupując cały zestaw, można zaoszczędzić pieniądze, w porównaniu do wybierania każdego śrubokręta osobno.

Narzędzia do pracy pod napięciem prądu elektrycznego 

Zestawy wkrętaków oraz zestawy śrubokrętów często przystosowane są do pracy pod napięciem prądu elektrycznego. Wykorzystywane do podłączania oraz naprawy instalacji przez elektryków stanowią podstawowe narzędzie ich pracy. Uchwyty takich narzędzi wykonane są z materiału nieprzewodzącego prąd. Jest on także antypoślizgowy, dlatego komfort pracy jest zwiększony. Dopracowana ergonomia wkrętaków i śrubokrętów zmniejsza obciążenie dłoni podczas pracy i pozwala na uzyskanie optymalnego momentu obrotowego. 

Praca pod napięciem prądu elektrycznego stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia zarówno pracowników wykonujących naprawę lub konserwację instalacji, jak i osób przebywających w otoczeniu. Dlatego jeśli prowadzisz firmę elektryczną lub chcesz samodzielnie naprawić instalację, warto wyposażyć się w narzędzia gwarantujące bezpieczeństwo. Oferowane w naszym sklepie akcesoria charakteryzują się długą żywotnością, solidnym wykonaniem, a także konkurencyjną trwałością. Są odporne na działanie chemikaliów, olejów czy smarów. Posłużą zarówno profesjonalistom, jak i do domowego użytku. 

Zestawy śrubokrętów i wkrętaków – gwarancja na wiele lat

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla naszych klientów wysoka jakość narzędzi. Inwestując w elektronarzędzia, które objęte są gwarancją, można liczyć na ich niezawodność przez długi czas. Jeśli szukasz konkretnego narzędzia, zachęcamy do kontaktu z nami. Pomożemy dokonać ostatecznego wyboru.