Włóknina ścierna

Włóknina ścierna to akcesorium, które wykorzystuje się w końcowej fazie obróbki materiału. Może również służyć do czyszczenia i polerowania powierzchni. Tarcza ścierna z włókniny nadaje się do szlifowania takich materiałów jak: stal i metale kolorowe (aluminium, brąz, chrom, miedź), a także szkło, tworzywa sztuczne, farby, lakiery i ceramika. Włóknina ścierna na wiertarkę może być używana na sucho i na mokro. Ze względu na skład i budowę włókien jest to akcesorium odporne na wilgoć, więc nie grozi jej rdza i korozja. Ponadto, nadaje się do jednoczesnego używania ze środkami chemicznymi. Wykazuje także odporność na tłuszcz, smary i oleje, z którymi ma styczność w trakcie szlifowania mocno zanieczyszczonych powierzchni.

 

Zobacz jako Siatka Lista

1 element

Ustaw kierunek malejący
80 1
na stronę
43 1

Włóknina ścierna do drewna, metalu i innych powierzchni

Tarcza ścierna z włókniny to produkt o wielu różnych zastosowaniach. Jest to akcesorium na tyle elastyczne, że poradzi sobie ze szlifowaniem trudno dostępnych miejsc. Świetnie dopasowuje się do szlifowanej powierzchni, więc nadaje się do wykorzystania tam, gdzie inne materiały ścierne sobie nie poradzą. Może służyć nie tylko do szlifowania przy pomocy szlifierki kątowej, ale także do wykonywania prac wykończeniowych. Materiał ścierny nałożony na elastyczną gąbkę pozwala dokładnie szlifować nawet skomplikowane powierzchnie.

Włóknina ścierna i inne przydatne akcesoria

Nasz wyspecjalizowany sklep z narzędziami oferuje nie tylko włókninę ścierną i różne inne materiały ścierne, ale też wiele przydatnych sprzętów i urządzeń, które powinny znaleźć się w każdej skrzynce narzędziowej. W asortymencie mamy nowoczesne elektronarzędzia, które zdecydowanie usprawniają wszelkie prace wokół posesji. W Fixero skompletujesz pełne wyposażenie warsztatu i zaopatrzysz się w niezbędne dla każdego majsterkowicza klucze warsztatowe. Jeśli pasjonujesz się mechaniką samochodową, znajdziesz u nas całościowe wyposażenie warsztatu samochodowego. Z nami kompleksowo zadbasz także o swój dom i ogród. Zapraszamy!

Popularne kategorie

Materiały ścierne - Papiery ścierne - Płótna ścierne - Pasy bezkońcowe - Siatki ścierne - Ściernice listkowe - Gąbki ścierne - Stopy szlifierskie - Włóknina ścierna - Kamienie szlifierskie