Stopy szlifierskie

Stopa szlifierska to produkt, który służy do formowania, wygładzania i szlifowania wszelkich elementów drewnianych. Akcesorium wykonane jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, dzięki czemu charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych (np. na korozję). W Fixero znajdziesz stopy szlifierskie marki GRAPHITE, które wyróżnia wyjątkowa trwałość i wytrzymałość. Inwestując w sprzęt od sprawdzonego i renomowanego producenta masz gwarancję, że wszelkie prace remontowe i wykończeniowe będą przebiegać bez zakłóceń.

 

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
57 2
na stronę
85 2

Niezawodna stopa do szlifierki

Stopka do szlifierki to przydatne akcesorium, które umożliwia uzyskanie idealnie gładkiej i płaskiej płaszczyzny na powierzchni wykonanej z drewna. Można jej również używać do szlifowania kleju i zaprawy murarskiej, a także do wygładzania złożonych elementów drewnianych. W asortymencie naszego sklepu internetowego mamy m.in. osprzęt taki jak stopa szlifierska z rzepem. Płyta szlifierska z rzepem pozwala przekształcić multinarzędzie GRAPHITE w szlifierkę oscylacyjną typu DELTA. System otworów pozwala na używanie razem z przystawką do odsysania pyłu w czasie pracy. Natomiast mocowanie na rzep umożliwia szybką wymianę zużytych papierów ściernych.

Stopa szlifierska i inne przydatne akcesoria

Nasz wyspecjalizowany sklep z narzędziami oferuje nie tylko stopy szlifierskie i różne materiały ścierne, ale też wiele przydatnych sprzętów i urządzeń, które powinny znaleźć się w każdej skrzynce narzędziowej. W asortymencie mamy nowoczesne elektronarzędzia, które zdecydowanie usprawniają wszelkie prace wokół posesji. W Fixero skompletujesz pełne wyposażenie warsztatu i zaopatrzysz się w niezbędne dla każdego majsterkowicza klucze warsztatowe. Jeśli pasjonujesz się mechaniką samochodową, znajdziesz u nas całościowe wyposażenie warsztatu samochodowego. Z nami kompleksowo zadbasz także o swój dom i ogród. Zapraszamy!

Popularne kategorie

Materiały ścierne - Papiery ścierne - Płótna ścierne - Pasy bezkońcowe - Siatki ścierne - Ściernice listkowe - Gąbki ścierne - Stopy szlifierskie - Włóknina ścierna - Kamienie szlifierskie