Zestawy kluczy płasko-oczkowych

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 23

Ustaw kierunek malejący
54 23
Strona
na stronę
7 23

Klucze płasko oczkowe

Klucze płasko oczkowe to narzędzia charakteryzujące się wysoką trwałością. Oferowane są w wielu rozmiarach, a ich wyróżniającą się cechą jest podwójna końcówka - z płaskim elementem oraz okrągłym, do dokręcania śrub lub odkręcania nakrętek w samochodach lub motocyklach.

Klucze w warsztacie

Zarówno w miejscu pracy jak i w przypadku wyjazdowych zleceń, niezbędny jest zestaw kluczy płasko-oczkowych. W szczególności sprawdzają się one podczas zadań konstrukcyjnych lub naprawczych. Ważne, aby przy ich wyborze skupić się na jakości oraz zasobności zestawu. Im bardziej odpowiedzialne zadania narzędziowe mamy zaplanowane, tym większa różnorodność kluczy powinna znajdować się w skrzyni narzędziowej.

Zazwyczaj wykonane są one z solidnej stali chromo-wanadowej. Marka NEO TOOLS na swoje wybrane narzędzia oferuje nawet 25 lat gwarancji, poświadczając tym samym najwyższą jakość oraz trwałość na dziesiątki lat użytkowania.

Jak przechowywać zestawy kluczy płasko oczkowych?

Dobry producent ma do zaoferowania nie tylko wysokiej jakości narzędzia. Dba również o ich odpowiednie przechowywanie, które ułatwia codzienne funkcjonowanie, ale przy okazji pozwala zachować akcesoria w doskonałej kondycji.

Możliwości transportowania narzędzi jest wiele. W zależności od tego czy wybierzesz zestaw oferowany w walizce czy na macie ze specjalnie zaprojektowanymi kieszeniami, rozważ jaka opcja będzie najbardziej odpowiednia dla konkretnego trybu pracy.

Walizka czy mata do przechowywania narzędzi?

Walizki z pewnością lepiej sprawdzą się, gdy na miejsce realizacji zadań można dotrzeć za pomocą samochodu. Zazwyczaj są cięższe, ale charakteryzują się również większą solidnością. Maty są lżejsze i często oferują możliwość lepszego uporządkowania swojego zestawu kluczy płasko oczkowych. Warto rozważyć również zestaw w kasetach lub zdecydować się na wkład do szuflady do szafki narzędziowej.

Więcej o ofercie kluczy, dowiesz się odwiedzając sklep FIXERO. Wyselekcjonowane tam zestawy polecane są przez profesjonalistów. Zamów wybrany produkt, a niezwłocznie otrzymasz przesyłkę z magazynu.