Klucze płasko-oczkowe z grzechotką

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 51

Ustaw kierunek malejący
98 51
Strona
na stronę
14 51
Porządki w ogrodzie bez plątaniny kabli!

Klucze płasko-oczkowe

Klucze płasko-oczkowe to narzędzia, które charakteryzuje wysoka trwałość. Dostępne są w wielu rozmiarach i przeznaczone do różnych zastosowań. Ich wyróżniającą cechą jest podwójna końcówka. Klucz płasko oczkowy posiada płaski element z jednej strony oraz okrągły z drugiej - do dokręcania śrub lub odkręcania nakrętek w samochodach czy motocyklach.

Klucze płasko oczkowe z grzechotką

Różnią się tylko od powyższych grzechotką, przeznaczoną do pracy w trudno dostępnych miejscach. Klucze mogą przydać się w każdym domu, w warsztacie, ale i będą niezbędne do zastosowań profesjonalnych. Często produkowane są ze stali chromowo-wanadowej. Mechanizm wyposażony w grzechotkę i zębatkę umożliwia swobodne manewrowanie ręką oraz pewniejszy chwyt.

Klucze z przegubem

Na rynku oferowane są również klucze z grzechotką oraz przegubem. Przegub wygina jedną część pod kątem, umożliwiając pracę w częściowo osłoniętych miejscach. Dzięki temu ,,oczko" jest w stanie ująć elementy i odkręcić lub dokręcić do wymaganego stanu. Tego rodzaju rozwiązanie zapewnia dokładny chwyt śruby z każdej strony, wpływając na efektywność zadań, jednocześnie chroniąc nakrętkę.

Zestawy kluczy płasko oczkowych z grzechotką

Zestaw kluczy płasko oczkowych często oferowany jest w praktycznej walizce lub na macie. Pozwalają one wygodnie przechowywać narzędzia i transportować je w zależności od potrzeb. Przy okazji takie rozwiązanie umożliwia posiadanie kluczy w różnych konfiguracjach. Rozmaite rozmiary mogą się przydać do wielu typu zadań.

Duży asortyment kluczy dostępny jest w sklepie Fixero. Filtruj wyniki wyszukiwania za pomocą specjalnie zaprojektowanych przycisków.