Miary zwijane i taśmy miernicze

Miara stanowi jedno z kilku niezbędnych narzędzi w skrzynce każdego elektryka, inżyniera czy pracownika budowlanego, a nawet osoby niezajmującej się tymi branżami. Bez metrówki ciężko jest wykonać jakiekolwiek prace remontowe, dlatego jeśli szukasz idealnej taśmy mierniczej, przychodzimy z bogatą ofertą wyboru. 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom profesjonalistów, polecamy różne modele i wersje metrówek. Przystępne ceny oraz wysoka jakość to cechy, którymi od zawsze się kierujemy, prowadząc nasz sklep z narzędziami. Duży wybór jeśli chodzi o ilość metrów miary, kompleksowo zaopatrzy skrzynkę każdego do przeprowadzania prac w terenie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania odpowiedniego modelu taśmy mierniczej do własnych potrzeb. Nasze produkty kierowane są zarówno dla profesjonalistów, jak i osób prywatnych. 

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 93

Ustaw kierunek malejący
14 93
Strona
na stronę
10 93

Taśmy miernicze dostępne w naszym sklepie 

Miary dostępne w naszej ofercie mają różne rozmiary i przeznaczenie. Począwszy od klasycznych i najbardziej rozpoznawalnych metrówek zwijanych, aż po drewniane modele. Staramy się zapewnić ofertę dla każdego i bogaty wybór, aby każdy znalazł coś dla siebie niezależnie od wykonywanego zawodu oraz profesji. Serdecznie polecamy miary zwijane o różnej długości: 2, 3, 5, 8, 10, 20, 30 metrów. Taśma miernicza jest kompaktowa i wygodna w przenoszeniu. Można nią zmierzyć duże powierzchnie i nie zajmuje wiele miejsca w skrzynce z narzędziami.

Kolejnym rodzajem miary jest miara składana. Jest znacznie bardziej stabilna w porównaniu do zwijanej. Niestety, trzeba liczyć się jednak z faktem, że ilość mierzonych metrów jest mniejsza, zazwyczaj wynosi 1 lub 2 metry. Jest ona również mniej precyzyjna, wykonana w III klasie dokładności. Miara drewniana jest mocna i trwała ze względu na zastosowanie w jej budowie mocnych przegubów. Miary kątowe świetnie sprawdzają się przy odwzorowywaniu i przenoszeniu kształtów podczas budowy, remontu oraz aranżacji wnętrz. Warto dodać, że miary zwijane mogą być wykonane z różnych tworzyw, co przekłada się na ich trwałości i wygodę użytkowania. 

Gdzie przydają się metrówki?

Najczęściej stosowane miary to taśmy miernicze zwijane. Charakteryzują się małym, kieszonkowym rozmiarem. Cienka blacha o dużej giętkości zwija się w plastikowej obudowie. Dzięki temu można nimi mierzyć zarówno proste, jak i zaokrąglone powierzchnie. Tego typu metrówki wykorzystywane są w różnych branżach, przy remontach, domowych metamorfozach i na budowach. Są one nieodłącznym elementem pracy stolarza, dekarza i pracownika budowlanego. Dzięki dużej rozpiętości zakresu mierzenia można dostosować taśmy miernicze do swoich potrzeb i rodzaju wykonywanej pracy. 

W naszej ofercie można znaleźć modele do wykorzystania w domu, a także profesjonalne wersje, które charakteryzują się znacznie większą dokładnością. Wybierając ich ostateczny model, warto kierować się parametrami, które przełożą się na wygodę pracy i jej efekt końcowy. 

Duże taśmy miernicze 

Niektóre prace zawodowe w branży budowlanej wymagają zastosowania długich miar. Dlatego też w naszym asortymencie są pozycje miar zwijanych nawet o długości 50 m. Dodatkowo mają one przesunięty punkt zero. Przez to, że jest ona wykonana z włókna szklanego i nietypowo długa, ma zwiększoną trwałość. Świetnie sprawdza się na placu budowy, gdzie geodeci wyznaczają granice nieruchomości czy działek. Zaczep końcowy pozwala na zamocowanie końca taśmy i samodzielne wykonywanie pomiarów. Modele producenta NEO objęte są gwarancją 25 lat. 

Niezbędne narzędzia do przeprowadzenia różnych prac

Metrówka bez wątpienia stanowi narzędzie, które często jest stosowane w różnych zawodach. W naszym sklepie można znaleźć także elektronarzędzia, które umożliwiają i ułatwiają wykonanie prac budowlanych i remontowych. Asortyment jest kierowany zarówno do specjalistów wykonujących swoją pracę zawodowo, jak i osób prywatnych. Kombinerki i śrubokręty powinny znajdować się w każdej walizce wypełnionej narzędziami. Dzięki wysokiej jakości wykonania posłużą przez wiele lat, nawet jeśli będą używane na co dzień. 

Materiał, z którego zostały wykonane narzędzia, jest solidny i trwały, a także odporny na działanie kurzu, chemikaliów, olejów i smarów. Wieloletnia gwarancja powoduje, że można używać narzędzi bez obaw. Posiadamy produkty renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach. Wśród elektronarzędzi znajdziesz między innymi wkrętarki, wiertarki, szlifierki, pilarki, frezarki, agregaty prądotwórcze i akumulatory. Wszystkie pozycje są w różnych wersjach, do których można dołączać końcówki i elementy dodatkowe. Przydatne przy remontach są także odkurzacze warsztatowe przystosowane do usuwania dużych cząstek kurzu i gruzu oraz innych pozostałości po pracach budowlanych. 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktów z naszego sklepu, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami każdego z nich. To właśnie tam znajdziesz interesujące Cię parametry. Ponadto, zawsze służymy pomocą, dlatego zapraszamy do kontaktu w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań.