Mierniki, suwmiarki, pirometry

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 23

Ustaw kierunek malejący
77 23
na stronę
100 23

Mierniki to przyrządy umożliwiające dokładne określenie mierzonej wielkości, np. długości, napięcia elektrycznego czy odległości. W naszym sklepie możesz kupić różnorodne narzędzia tego typu, które ułatwiają ci wykonywanie wielu prac budowlanych i warsztatowych.

Produktem, na który warto zwrócić uwagę w naszej ofercie, jest dalmierz laserowy. Urządzenie to pozwala na dokładne pomiary odległości, objętości i pola powierzchni. Może być ono wykorzystywane przez profesjonalistów w pracach związanych z budownictwem, geodezją i projektami technicznymi. Majsterkowicze-amatorzy mają również szansę wykorzystać je w domu. Dalmierz laserowy przyda się np. do przycinania płytek i desek podczas kładzenia podłogi, a także pomoże przy zawieszaniu obrazów na ścianie. Modele dostępne w naszym sklepie mają różny zasięg, dlatego bez trudu możesz wybrać narzędzie dostosowane do Twoich potrzeb.

Polecamy także miernik cęgowy lub elektryczny. Tego typu urządzenia pozwalają m.in. na sprawdzenie pomiarów napięcia prądu przemiennego i stałego. Dzięki nim w łatwy sposób możesz wykryć lub zdiagnozować uszkodzenie w instalacji. Taki elektryczny miernik uniwersalny przyda się nie tylko profesjonalnemu elektrykowi, lecz także każdej osobie zainteresowanej tą tematyką.

Jeśli zamierzasz wykonać pomiary dużej odległości, zwróć uwagę na drogomierz kołowy. Proponowany przez nas model świetnie sprawdzi się przy pracach budowlanych, a także podczas dokonywania pomiaru działki, co w znaczący sposób może ułatwić właściwy montaż ogrodzenia terenu.

Jednym z podstawowych mierników jest także suwmiarka. To nieodłączny element wyposażenia każdego budowlańca, a także miłośnika majsterkowania. Oprócz tradycyjnych modeli w naszym sklepie dostępna jest suwmiarka cyfrowa.  Ponadto oferujemy ci także klasyczny przymiar liniowy stosowany do pomiaru długości oraz niezwykle dokładny mikrometr, dzięki któremu precyzyjnie zmierzysz wymiary niewielkich geometrycznych przedmiotów, np. śrub.