Poziomnice i łaty

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 118

Ustaw kierunek malejący
59 118
Strona
na stronę
95 118

Dokładne wyznaczanie poziomu różnorodnych płaszczyzn, np. sufitów lub podłóg, a także pionów (np. ścian) to ważny element wielu prac budowlanych i remontowo-wykończeniowych. Służą do tego specjalne narzędzia. Najczęściej stosowanymi przyborami są poziomnice, których działanie opiera się na wykorzystaniu zjawiska przyciągania ziemskiego. W naszym sklepie możesz kupić różnorodne akcesoria tego typu. Największą popularnością cieszy się poziomnica libellowa, czyli wyposażona w specjalną ampułkę wypełnioną cieczą i pęcherzykiem powietrza, który stanowi wskaźnik. W ofercie mamy przybory z różną liczbą libelli. Oprócz tego proponujemy nieco mniej popularne rozwiązanie, tj. poziomnicę wodną, która szczególnie przydaje się podczas poziomowania elementów, które są od siebie oddalone. W naszym sklepie znajduje się również poziomnica laserowa, która ułatwia dokonanie bardzo dokładnego pomiaru nawet w trudno dostępnych miejscach.

Polecamy także nowoczesne lasery. Stanowią one najbardziej precyzyjne narzędzia wyznaczania poziomu i pionów. Oferujemy m.in. profesjonalne lasery krzyżowe, które rzucają na daną powierzchnię dwie prostopadłe do siebie linie – pionową oraz poziomą. Elektroniczny sprzęt tego typu przydaje się do wielu prac budowlanych oraz wykończeniowych. Jego zastosowanie ułatwia m.in. proces układania płytek, przyklejania pasów tapety, tworzenia wzorów na ścianie czy zawieszania grup obrazów. Lasery krzyżowe uznanych marek zamówione w naszym sklepie mają stosowne certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa i zapakowane są w estetyczne i użyteczne etui.

Specyficzną odmianą laserów krzyżowych jest laser płaszczyznowy. Umożliwia on wyświetlanie linii o zakresie 360°, co w znaczącym stopniu ułatwia poziomowanie, ponieważ nie wymaga przestawiania sprzętu z miejsca na miejsce. Urządzenia dostępne w naszej ofercie są bardzo komfortowe w codziennym użytkowaniu, ponieważ zostały wyposażone w wygodny mechanizm samopoziomujący.