Akcesoria polerskie

Jeśli chcesz wygładzić powierzchnię dowolnego elementu, sięgnij po akcesoria polerskie. Dzięki nim szlifowany wcześniej metal zyska blask i będzie wyglądał jak nowy. W szerokiej ofercie Fixero znajdziesz gąbki polerskie, pady polerskie, futra polerskie, filc polerski oraz rzepy polerskie do gresu. Sprzęt ten wykorzystasz do polerowania miedzi, mosiądzu, elementów chromowanych i lakierowanych, a także kamiennych i drewnianych. Polerskie akcesoria należy dokładnie dopasować do rodzaju powierzchni oraz typu i skomplikowania obróbki materiału. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wyboru osprzętu do swojego elektronarzędzia, skontaktuj się z nami. Nasi kompetentni sprzedawcy doradzą, co najlepiej spełni wszystkie Twoje wymagania.

 

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 39

Ustaw kierunek malejący
86 39
Strona
na stronę
18 39

Akcesoria polerskie – pad, futro, filc, rzep polerski

  • Pad polerski – to inaczej gąbka polerska z pianki lub mikrofibry. Pad używany jest do końcowego polerowania i używa się go razem z pastą polerską. Im silniejszej polerki wymaga dana powierzchnia (np. z głębokimi rysami), tym gąbka powinna być twardsza.
  • Futro polerskie – to najdelikatniejszy z materiałów do polerowania. Dzięki niemu nadasz połysk powierzchni metalowej (np. chrom, aluminium) i dokładnie wygładzisz elementy drewniane i plastikowe.
  • Filc polerski – wykonany jest z wełny owczej. Wykorzystasz go do polerowania wstępnego lub końcowego. Może różnić się twardością, kształtem i rozmiarem.
  • Rzep polerski do gresu – przeznaczony jest do polerowania i szlifowania kamieni naturalnych i sztucznych. Sprawdza się przy zgrubnym szlifowaniu krawędzi płytek gresowych, glazury i terakoty. Mocowanie na rzep umożliwia szybką wymianę dysku, który montowany jest do szlifierki kątowej.

W Fixero znajdziesz akcesoria polerskie, które możesz dopasować do typu powierzchni i efektu, jaki chcesz uzyskać. Polerowanie często wymaga użycia różnego typu osprzętu, więc skompletuj cały niezbędny zestaw.

Akcesoria polerskie i inne przydatne narzędzia

Nasz sklep z narzędziami oferuje nie tylko funkcjonalne tarcze do pilarki, ale także różne materiały ścierne oraz nowoczesne elektronarzędzia, które usprawnią wszelkie prace wokół posesji. Zapraszamy!

Popularne kategorie

Tarcze do pilarki - Tarcze korundowe - Tarcze diamentowe - Tarcze do szlifowania metalu - Tarcze do pilarek - Tarcze elastyczne - Akcesoria polerskie