Tarcze korundowe

Tarcze korundowe to narzędzia, które używane są do cięcia i szlifowania różnego rodzaju materiałów, np. metalu, betonu, szkła, ceramiki, kamienia. Są niezastąpione w takich branżach jak budownictwo i stolarstwo, wykorzystuje się je także przy produkcji i obróbce metalu i szkła. To akcesoria na tyle uniwersalne, że powinny znaleźć się w skrzynce narzędziowej każdego majsterkowicza. Przydadzą się w czasie remontu i wszelkich prac naprawczych i wykończeniowych. Tarcze korundowe do cięcia należy dokładnie dopasować do konkretnego materiału i typu pracy. Akcesoria te różnią się między sobą stopniem twardości i innymi właściwościami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące specyfikacji produktu, zapraszamy do kontaktu. Nasi kompetencji doradcy pomogą wybrać Ci odpowiednie tarcze korundowe, które spełnią Twoje wymagania.

 

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 47

Ustaw kierunek malejący
46 47
Strona
na stronę
75 47

Tarcze korundowe – do czego służą i z czego są zbudowane

Korund to tlenek glinu, który wyróżnia się dużą twardością. Drobnokrystaliczne, zbite odmiany tego minerału wykorzystywane są do celów przemysłowych jako materiał ścierny i polerski. Nadają się do pracy ze szlifierkami kątowymi.

Tarcze korundowe do cięcia i szlifowania różnych materiałów

W Fixero znajdziesz korundowe tarcze ścierne o różnym przeznaczeniu. Co możemy Ci zaoferować?

  • Tarcza korundowa do betonu jest wykorzystywana głównie w budownictwie. Tarcze te mają niezwykle wytrzymałe krawędzie, które poradzą sobie z cięciem nawet bardzo twardego materiału, jakim jest beton. Specyficzna budowa zabezpiecza je przed nadmiernym zużyciem.
  • Tarcza korundowa do szlifowania służy do wyrównywania i wygładzania powierzchni, usuwania wszelkich nierówności i polerowania, a także do ostrzenia noży. Przy użyciu tego typu tarczy można wygładzić takie materiały jak: jak metal, beton czy drewno.
  • Tarcze korundowe do cięcia są cienkie i precyzyjne, służą do przecinania różnych materiałów, takich jak metal, stal nierdzewna, beton, drewno i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Tarcze korundowe cena, specyfikacja, przeznaczenie

Nasz sklep z narzędziami oferuje nie tylko tarcze korundowe, ale też tarcze do pilarki i inne materiały ścierne. Mamy również nowoczesne elektronarzędzia.

Popularne kategorie

Tarcze do pilarki - Tarcze korundowe - Tarcze diamentowe - Tarcze do szlifowania metalu - Tarcze do pilarek - Tarcze elastyczne - Akcesoria polerskie