Tarcze diamentowe

Tarcza diamentowa to niezwykle wytrzymałe akcesorium, która umożliwia cięcie bardzo twardych materiałów. W Fixero znajdziesz profesjonalne tarcze diamentowe przeznaczone do precyzyjnego cięcia elementów ceramicznych, takich jak terakota i glazura, gres, granit, marmur, klinkier. W ofercie mamy też osprzęt, który pomoże Ci wydajnie ciąć elementy wykonane z betonu, betonu zbrojonego, granitu, marmuru, kamienia, cegły itp. Czym kierować się przy wyborze odpowiedniej tarczy? Przede wszystkim tym, aby dany model przeznaczony był do cięcia konkretnej powierzchni. Tarcze diamentowe do gresu a betonu różnią się między sobą znacząco. Mają inne parametry i nie mogą być używane zamiennie. Jeśli szukasz wytrzymałego sprzętu od sprawdzonych i renomowanych producentów, zapoznaj się z naszą ofertą.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 85

Ustaw kierunek malejący
76 85
Strona
na stronę
21 85

Tarcza diamentowa – podstawowe rodzaje

W Fixero znajdziesz kilka rodzajów tarcz diamentowych. Co możemy Ci zaoferować?

  • Tarcza diamentowa z bieżnią ciągłą – przeznaczona głównie do gresu i glazury, a więc materiałów twardych i kruchych. Nie ma wokoło ząbków, a warstwa diamentowa nałożona jest w sposób ciągły.
  • Tarcza diamentowa segmentowa ze szczelinami – wyposażona w segmenty i specjalne szczeliny, które gwarantują bardziej stabilne cięcie. Przeznaczona do cięcia dachówek, lekkiego betonu i miękkich cegieł.
  • Tarcza diamentowa segmentowa bez szczelin (tzw. turbo) – to najbardziej uniwersalny typ tarczy. Nadaje się zarówno do betonu, cegieł i klinkieru, jak również do bardziej kruchych materiałów (np. glazury).

Jeśli nie wiesz, jakie tarcze diamentowe wybrać, skontaktuj się z nami. Doradzimy, które akcesorium najlepiej będzie pasować do Twojego urządzenia i rodzaju materiału.

Tarcza diamentowa do szlifowania – jak wybrać odpowiedni osprzęt

Tarcze szlifierskie diamentowe muszą być dobrane do rodzaju obrabianego materiału. Inne zastosujemy do betonu, inne do kamieni naturalnych czy glazury. Diamentowe tarcze wykorzystasz zarówno do szlifowania, jak i do polerowania. Dzięki nim usuniesz też niechcianą zewnętrzną warstwę z danej powierzchni np. lakier, klej, żywicę, farbę czy wszelkie materiały izolacyjne.

Profesjonalne tarcze diamentowe i inne przydatne narzędzia

Fixero to sklep internetowy, więc dostarczymy Ci zamówiony towar bez względu na lokalizację. Nasz sklep z narzędziami oferuje nie tylko tarcze do pilarki i ściernice diamentowe, ale też różne materiały ścierne takie jak np. papiery, gąbki, płótna ścierne, a także kamienie szlifierskie i wiele innych. W asortymencie mamy również elektronarzędzia, które jeszcze bardziej usprawnią wszelkie prace przy domu i w ogrodzie. Zapraszamy!

Popularne kategorie

Tarcze do pilarki - Tarcze korundowe - Tarcze diamentowe - Tarcze do szlifowania metalu - Tarcze do pilarek - Tarcze elastyczne - Akcesoria polerskie