Akcesoria rowerowe

Wraz z wiosną rozpoczyna się nowy sezon rowerowy – to właśnie wtedy wyciągamy swoje jednoślady z piwnic, garaży czy rowerowni i odświeżamy je po długiej zimie. Warto sprawdzić nie tylko stan techniczny pojazdów przeznaczonymi do tego narzędziami marki NEO Tools, ale również wyposażyć się w kilka produktów, dzięki którym przyjemność z wycieczek rowerowych będzie jeszcze większa.

Specjalnie dla tych osób, które na dwóch kółkach dojeżdżają do pracy lub po prostu cieszą się beztroskimi przejażdżkami przygotowaliśmy praktyczne zestawienie niezbędnych narzędzi, gadżetów oraz elementów odzieży. Z produktami NEO Tools można przygotować się na każdą niespodziewaną okoliczność. Marka oferuje akcesoria do prostych napraw, podręczny bagaż czy zabezpieczenia przed kradzieżą.


Akcesoria rowerowe

Każdy rowerzysta na pewno doceni atuty płynące z szerokiej gamy gadżetów, przygotowanych z myślą o udogodnieniach i bezpieczeństwie w docieraniu na miejsce. Wyruszając w daleką trasę, dobrze zaopatrzyć się w dostępną na wyciągnięcie dłoni mapę. Do tego celu przyda się wodoodporna torba z uchwytem na telefon 91-001 lub prosty w montażu uchwyt 91-000. Lepszą widoczność zapewni z kolei lusterko z regulowanym ramieniem 91-011, a wprawionym na długich odcinkach rowerzystom przydadzą się rękawiczki bez palców 91-016-L.

Gadżety rowerowe marki NEO TOOLS to gwarancja nowoczesnego podejścia do kwestii komfortowej jazdy bez względu na pogodę.


Serwisowanie roweru

Po zimie warto sprawdzić czy z naszym rowerem wszystko jest w porządku. Dbanie o dobry stan pojazdu to obowiązek każdego rowerzysty, ponieważ to od niego zależy w dużej mierze zachowanie bezpieczeństwa na drodze. Z tego względu warto wyposażyć się w zestaw narzędzi i akcesoriów, które pomogą w przeprowadzeniu serwisowania oraz dokonania szybkich napraw, usunięciu usterek czy przykręceniu poluzowanych elementów.

Marka NEO TOOLS w swojej ofercie posiada zarówno pojedyncze produkty jak i pełne zestawy narzędziowe, które warto posiadać w swoim warsztacie lub garażu na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Komplet kluczy lub łyżki do opon rowerowych, a także wiele innych przedmiotów umożliwi samodzielne działania z rowerem i oszczędność na serwisie.


Bagaż

Bez względu na to jak długą trasę się planuje, zawsze trzeba zabrać ze sobą kilka niezbędnych rzeczy, takich jak klucze, portfel, telefon lub dokumenty. Należy jednak uważać, by żaden z tych przedmiotów nie wysunął się nieopatrznie z kieszeni. Z tego względu warto pomyśleć o pojemnym plecaku czy też saszetce do przechowywania, które mają solidne zamki i zapewniają wodoodporne właściwości. Nie bez znaczenia będzie także solidność produktu, wykorzystane do niego materiały oraz solidność wykonania.

Marka NEO Tools posiada w swojej ofercie m.in. praktyczną saszetkę 84-324 lub uniwersalny plecak turystyczny 84-325, dzięki którym weźmiesz ze sobą wszystko to, czego będzie potrzebować.


Odzież na rower

Przygotowanie odpowiedniej garderoby na rower to klucz do osiągnięcia właściwej wygody nawet podczas wielu godzin spędzonych w siodełku. Wybierając się na przejażdżkę, warto rozważyć sposób ubierania się na tzw. cebulkę. W tej konfiguracji podstawą jest wygodny t-shirt z przewiewnej tkaniny. Marka NEO Tools posiada szeroki wybór uniwersalnych koszulek w modnych kolorach oraz z kreatywnymi nadrukami.

Na chłodniejsze dni przydatna będzie również bluza. Dodatkowo bluza ostrzegawcza 81-745-L zapewni odpowiednie bezpieczeństwo na drogach po zmroku. Dbanie o dobrą widoczność jest bardzo istotne, gdy podróżuje się na rowerze w słabo oświetlonych miejscach. Szelki odblaskowe 81-736 oraz kamizelkę ostrzegawczą 81-735-L zawsze warto mieć przy sobie.