Pomysł na prezent na dzień ojca

Każdego roku w dzień 23 czerwca obchodzone jest w Polsce święto dedykowane wszystkim ojcom. Pozwala ono okazać im wdzięczności, podziękować za minione lata oraz wyrazić uznanie za zaangażowanie w wychowywanie. Dzień Ojca umożliwia również powrót do wspomnień oraz tworzenie tych nowych za pośrednictwem wspólnych aktywności.

Przygotowaliśmy zestawienie z  wybranymi produktami, które dopasowaliśmy do kategorii odpowiadających zainteresowaniom ojców. Stawiając na konkretny prezent, możesz być spokojny o zadowolenie obdarowywanego. Wystarczy, że dopasujesz przedmiot do jego hobby i zdecydujesz czy to, czego szukasz uszczęśliwi majsterkowicza, fana gadżetów, entuzjastę przejażdżek rowerowych, miłośnika survivalu, motofana czy offroadowca.

Wybierając upominek dla ojca z oferty marek NEO Tools oraz GRAPHITE, podarujesz mu nie tylko pamięć, ale również wysokiej jakości produkt, który każdorazowo podczas użytkowania będzie przypominał o waszej dobrej relacji.


Prezenty dla majsterkowicza

Dla ojców, którzy godzinami mogliby przesiadywać w swoim warsztacie, przygotowaliśmy specjalne zestawienie produktów. Z pewnością taką osobę usatysfakcjonuje np. uniwersalny zestaw 99 końcówek wkrętakowych z uchwytem 06-104 oferowanych w wytrzymałej walizce lub nowoczesna poziomnica z elektronicznym wyświetlaczem 71-200 dla każdego charakteryzującego się dobrym drygiem do przydomowych remontów i renowacji.

W przypadku, gdy do ulubionych hobby ojca należy elektronika, wtedy można poważnie rozważyć stację lutowniczą SL1 60 W 19-200, majsterkowicz z kolei będzie wdzięczny za multiszlifierkę do rozmaitych prac 58GE107, a widok torby narzędziowej 20” 84-300, za sprawą której w warsztacie zapanuje porządek, bezwzględnie ucieszy każdego.


Prezenty dla gadżeciarza

Wiele produktów tworzonych jest specjalnie z myślą o ułatwianiu konsumentom życia. Szczególnie miłośnicy gadżetów starają się jednak być na bieżąco z nowinkami technologicznymi i korzystać z tych produktów, które czynią ich codzienność prostszą. Dla ojców poszukujących podręcznych, niezbędnych akcesoriów o wielu funkcjach, sprawdzi się narzędzie typu płatek śniegu 19 w 1 GD015 lub metalowy długopis 5 w 1 GD024. Jeżeli jednak poszukujecie tematycznych prezentów dla osób z dystansem, sięgnijcie po kubek w kształcie stosu opon GD08, t-shirt z humorystycznym nadrukiem 81-641-L lub poduszkę przypominającą oponę GD023.

Szeroki wybór pozwala wybrać trafiony upominek dla każdego ojca, którego celem będzie nie tylko praktyczne zastosowanie, ale i przypominanie o Dniu Ojca przez wiele kolejnych sezonów.


Prezenty dla fana survivalu

Każdy fan survivalu zdaje sobie sprawę, że nóż jest narzędziem pierwszej potrzeby. Nieoceniony w przypadku przecięcia liny, otwierania konserw czy przygotowania drewna, ważne aby spełniał zasadę niezawodności, np. za sprawą wysokiej jakości materiałów, z których jest wykonany. W ofercie marki NEO Tools znajdują się nie tylko noże składane z blokadą, ale i ostrza stałe, scyzoryki, noże taktyczne lub noże typu Finka. Wybierając prezent na Dzień Ojca, warto rozważyć taki klasy premium, np. wielozadaniowy multitool.

Nie tylko nóż sprawdzi się w przypadku fana survivalu. Innymi pożądanymi produktami będzie wielofunkcyjna saperka survivalowa 8 w 1 63-122, wygodny hamak z moskitierą 330 x 140 cm zestaw 63-123 lub dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z survivalem – zestaw survivalowy 14 w 1 w pouchu 63-153.

Spraw przyjemność miłośnikom survivalu, oferując im dokładnie to, czego potrzebują.


Prezenty dla motofana i offroadowca

Miłośnicy motoryzacji, szczególnie ci, którzy wiedzą czego chcą to osoby, które trudno zadowolić pod względem wręczanego im upominku. Na szczęście marka NEO Tools oraz GRAPHITE posiada w swoim asortymencie niezawodne narzędzia, przydatne akcesoria oraz wygodną odzież BHP, które zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających konsumentach. Produktem uniwersalnym, który sprawdzi się w wielu sytuacjach jest np. lampa warsztatowa 99-047 umożliwiająca zastosowanie w wielu sytuacjach. Przy nieco większym budżecie, warto postawić na zestawy narzędziowe premium, wielozadaniowe klucze nasadowe, wkrętaki oraz końcówki wkrętakowe.

Zainspiruj się zestawieniem produktów na Dzień Ojca, które uszczęśliwią miłośników różnego rodzaju zainteresowań.


Prezenty dla fana rowerów

Dla fana aktywnego trybu życia, korzystającego szczególnie z możliwości przebywania na świeżym powietrzu, a tym samym i jeżdżeniu na rowerze, marki NEO Tools oraz GRAPHITE przygotowały odpowiednie akcesoria. Posiadaczom cennego jednośladu warto sprezentować sprawdzone zabezpieczenia przed kradzieżą. Każdy dla kogo liczy się bezpieczeństwo, będzie wdzięczny za światło rowerowe tylnie z funkcją STOP 91-003, a tym korzystającym z roweru niemal każdego dnia przyda się pojemny bidon rowerowy o pojemności 700 ml 91-010, kompresor akumulatorowy Energy+ 58G041 czy naprawczy zestaw rowerowy 91-013, wychodzący naprzeciw niespodziewanym sytuacjom.