Nasadka Spline 1/2" NEO TOOLS 11 mm to uniwersalne narzędzie dla profesjonalistów, które umożliwia pracę z różnymi typami śrub i nakrętek. Sferyczny kształt nasadki zapewnia szerokie zastosowanie w warsztatach mechanicznych i serwisach samochodowych. Rozwiązuje problem konieczności posiadania wielu różnych nasadek do różnych typów połączeń śrubowych.
Nasadka wykonana jest z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej zgodnie z normą DIN 3124, co gwarantuje długotrwałą pracę nawet w trudnych warunkach. Stal CrV charakteryzuje się wysoką odpornością na zużycie i odkształcenia, zapewniając precyzyjne dopasowanie do śrub. Sferyczny profil umożliwia efektywną pracę pod kątem do osi śruby.
Uniwersalność nasadki przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy - jedno narzędzie zastępuje kilka specjalistycznych nasadek. Certyfikat TÜV potwierdza najwyższą jakość wykonania, a 25-letnia gwarancja producenta świadczy o niezawodności narzędzia. Nasadka sprawdza się w profesjonalnych warsztatach, gdzie liczy się precyzja i trwałość.
Nasadka NEO TOOLS przeznaczona jest do pracy z kluczami dynamometrycznymi, grzechotkami i przedłużkami o gnieździe 1/2". Idealna do serwisu samochodowego, montażu maszyn i urządzeń mechanicznych. To narzędzie, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.
Zastosowanie
śruby sześciokątne metryczne i calowe - uniwersalne zastosowanie w różnych systemach mocowań,
śruby dwunastokątne - precyzyjna praca z wielokątnymi połączeniami,
śruby kwadratowe - efektywne odkręcanie i dokręcanie elementów kwadratowych,
śruby Torx - praca z popularnymi śrubami gwiazdkowymi,
śruby Spline - profesjonalne zastosowanie w mechanice precyzyjnej.
Cechy produktu
sferyczny kształt zapewniający uniwersalność,
stal chromowo-wanadowa o wysokiej wytrzymałości,
zgodność z normą DIN 3124,
certyfikat jakości TÜV M+T,
25-letnia gwarancja producenta,
profesjonalna jakość marki NEO TOOLS.
Rozmiar
11 mm.
Materiał
stal chromowo-wanadowa (CrV).
Zestaw zawiera
nasadkę Spline 1/2" 11 mm.
Więcej informacji
Nr katalogowy
08-583
EAN
5907558408294
Wykonano w technologii Superlock
nie
Średnica zewnętrzna części roboczej
16.4
Średnica zewnętrzna od strony napędu
21.7
Długość części roboczej
38
Nasadka
spline
Waga netto
57
Materiał wykonania produktu
stal chromowo-wanadowa (crv)
Rozmiar
11
Rodzaj nasadki - długa/krótka
krótki
Ilość sztuk w zestawie
1
Rozmiar nasadki
11
Długość całkowita produktu
38
Podmiot odpowiedzialny:
GTX Poland Sp. z o. o. Sp. k. ul. Pograniczna 2/4, 02-285 Warszawa NIP: 522-020-17-20 tel.: +48 22 573 03 00, e-mail: [email protected]