Letnia odzież robocza

Warunkiem dobrze zaprojektowanej odzieży roboczej jest zagwarantowanie bezpieczeństwa, ale i komfortu jej użytkownikom w miejscu pracy. BHP posiadają zatem różne miejsca przeznaczenia oraz specyfikacje. W zależności od wykonywanej profesji, warto zwrócić uwagę czy odzież charakteryzuje się: przystosowaniem do wysokich temperatur, właściwościami antystatycznymi lub elementami odblaskowymi.

Letnia kolekcja BHP zaprojektowana przez markę NEO Tools jest innowacyjną oraz nowoczesną propozycją dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej odzieży do pracy. W lato ubrania oraz akcesoria robocze powinny być dostosowane do wielogodzinnego eksponowania na słońce. Odzież musi być projektowana z odpowiednich tkanin zapewniających właściwą wentylację i krojów, które nie będą krępować ruchów. Bez względu więc czy mowa o krótkich spodenkach, koszulkach, butach czy czapkach NEO Tools, wszystkie modele przygotowane są z myślą o uniwersalnych zastosowaniach. Z powodzeniem można ich używać zarówno w trakcie pracy jak i podczas codziennych zadań.


T-shirty i koszulki polo

Niezbędne niezależnie od pory roku – koszulki oraz t-shirty to podstawa każdej stylizacji. Modele w kolekcji BHP NEO Tools oferują zarówno specjalistyczną odzież ostrzegawczą jak i wpisujące się w kanony współczesnej mody eleganckie koszulki polo na spotkania z klientami. Marka poszerza swoją ofertę także o koszulki z zapadającymi w pamięć nadrukami, których celem jest wyrażanie pasji do majsterkowania i motoryzacji. Odzież tego rodzaju dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych i wykonana została z wysokiej jakości tkanin o wysokiej gramaturze. Decydując się na koszulki i t-shirty NEO Tools, skompletujesz garderobę zarówno na co dzień jak i do pracy.


Krótkie spodenki

Choć nie wszyscy są fanami krótkich spodenek, trudno zaprzeczyć ich funkcjonalności w miesiącach letnich. Marka NEO Tools oferuje tego rodzaju odzież BHP, która dodatkowo posiada przemyślany krój, odpowiedni materiał oraz możliwość przechowywania w kieszeniach niewielkich narzędzi czy dokumentów. Serie PREMIUM, DENIM i CAMO reprezentują ponadczasowy styl, wielozadaniowość oraz wszechstronność. Z powodzeniem można je nosić w warsztacie, podczas survivalowych wypraw lub wolnego weekendu w mieście. Wybrane modele wyposażone są w praktyczne, odpinane kieszenie, szlufki narzędziowe i paski lub gumy w pasie, dzięki którym lepiej dopasowują się do wybranej sylwetki. Odzież BHP marki NEO Tools pozwala poczuć się komfortowo w każdej sytuacji.


Czapki

Ochrona głowy przed przegrzaniem w gorących miesiącach letnich to podstawa w pracy na zewnątrz. Aby uniknąć groźby udaru słonecznego, warto sięgnąć po wygodne oraz wielozadaniowe czapki NEO Tools. Marka oferuje nakrycia głowy PREMIUM, wykonane z wysokiej jakości bawełny. Wyposażone w wentylację, wpływają na komfort użytkownika. Kolekcja CAMO w praktycznym wzorze moro, a także czapki w odblaskowych kolorach przydadzą się podczas konkretnych zadań. Pierwszy rodzaj sprawdzi się m.in. w survivalu, a drugi będzie nieoceniony w pracy po zmroku. Ich atutem są również daszki osłaniające oczy przed intensywnym słońcem. Z czapkami marki NEO Tools stawiasz użyteczność na równi z designem oraz jakością.


Obuwie

Jednymi z najczęstszych urazów, których można doświadczyć w pracy są te związane ze stopami. Z tego powodu kluczowe wydaje się dobranie odpowiedniej pary, która nie tylko zagwarantuje komfort, ale i zabezpieczy nogi przed drobnymi urazami mechanicznymi. Obuwie, żeby mogło być użytkowane w miejscu pracy, musi spełniać kilka warunków. Marka NEO Tools oferuje w swoim asortymencie buty BHP w różnych kategoriach. Modele posiadają zabudowaną piętę, system absorbujący wstrząsy oraz wzmocniony, kompozytowy podnosek. Latem należy pamiętać o odpowiedniej wentylacji, która wpływa na możliwość wielogodzinnej pracy. Dzięki cyrkulacji powietrza stopy pozostają wypoczęte i pozwalają na dalszą realizację zadań. Marka NEO Tools nie poprzestaje jednak tylko na kwestiach bezpieczeństwa czy użyteczności – w swoich modelach zawsze wprowadza również modny design. Jej ostatnią nowością są buty z oryginalnym wiązaniem, które pozwala szybko założyć oraz ściągnąć wybraną parę.


Akcesoria

Oprócz odzieży roboczej BHP warto wyposażyć się również w akcesoria, które przydadzą się niezależnie od aktualnej pory roku. Ich obecność przyczynia się do zwiększonego bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz znacząco wpływa na komfort realizowanych zadań. Marka NEO Tools posiada w ofercie m.in. ochraniacze kolan, które zaprojektowano ze specjalistycznych materiałów, skutecznie zabezpieczających części ciała najbardziej narażone na kontuzje. Ale także – paski, rękawice czy okulary. Te ostatnie posiadają przyciemniane soczewki i filtr UV (obecnie 97-504, wkrótce 97-507). To wysokiej jakości akcesoria marki NEO Tools wykonane z wysokogatunkowych surowców.

Rękawiczki

Ochrona twarzy

Nakolanniki

Ochrona słuchu