Ogród w dobrym świetle

Po przystrzyżeniu trawnika, wypieleniu grządek oraz przycięciu krzewów można niemal zacząć się cieszyć ogrodem i jego kojącym oddziaływaniem.  Nim jednak praca zostanie uznana w pełni za ukończoną, warto zadbać o ważny element, bez którego nie da się obejść zwłaszcza po zmroku. Tym elementem jest odpowiednio przemyślany system oświetleniowy, oferujący funkcje użytkowe i ozdobne.

NEO Tools charakteryzuje się lampami uniwersalnymi, które nie tylko dobrze wyglądają, ale również są odporne na trudne warunki atmosferyczne. Urządzenia marki oferują intensywne, miękkie światło, dzięki któremu każdy przydomowy ogródek, działka lub taras rozświetlą się, tworząc przyjemne miejsce do przebywania. Pogrupowaliśmy je według przeznaczenia oraz charakteru, żeby jeszcze łatwiej było się zainspirować.


Lampy gruntowe i naziemne

To rodzaj oświetlenia, które montowane jest bezpośrednio w ziemi za pomocą zaostrzonego końca lub mocowane w płycie chodnikowej czy podjeździe. Do lamp gruntowych oraz naziemnych zalicza się światło słupkowe, najazdowe, np. lampa solarna najazdowa LED 99-086 czy też trawnikowe. Marka NEO Tools oferuje zarówno ekologiczne oświetlenie solarne jak i urządzenia zasilane tradycyjną energią elektryczną.

Za sprawą lamp tego rodzaju stworzysz w swojej przestrzeni bezpieczne i efektowne miejsce. To eleganckie i nowoczesne rozwiązania m.in. do drogi prowadzącej do garażu lub przydomowego parkingu. Oświetlenie tego typu dobrze się prezentuje i jednocześnie podkreśla kształty niskich krzewów oraz obiektów czy faktur znajdujących się blisko podłoża. Doskonale nadaje się do lepszego uwidocznienia ścieżek, chodników i podjazdów.


Lampy elewacyjne

Lampy polecane do oświetlania ścian lub murów. Z ich pomocą możliwe jest proste podświetlenie numeru domu, wyeksponowanie rodzaju tynku czy widoczne z oddali oznaczenie drzwi wejściowych. To źródło światła dobrze sprawdza się także na murowanych, jednolitych ogrodzeniach. Marka NEO Tools posiada w swojej ofercie zarówno urządzenia tego typu na zasilanie promieniami słonecznymi jak i standardowe przyłącza.

Lampy elewacyjne dobrze sprawdzą się w nowym budownictwie jak i do podkreślenia walorów zabytkowej architektury. Dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo, kiedy stosowane są z odpowiednim systemem monitoringu.


Lampy przenośne

W przypadku planowania przyjęć w ogrodzie, wyjazdów na biwak czy po prostu oświetlenia tarasu – warto sięgnąć po wielozadaniowe lampy przenośne. Doskonałe zarówno podczas organizacji imprezy plenerowej z filmowym motywem przewodnim (polecany reflektor pojedynczy na statywie 99-060), jak i spędzania czasu po zmroku z filiżanką kawy na balkonie lub tarasie (lampa warsztatowa 99-043).

Lampy przenośne NEO Tools oferują intensywne światło oraz ciekawe walory wizualne. Warto mieć je na wyposażeniu domu, ogrodu i warsztatu, ponieważ mogą przydać się podczas wielu różnych sytuacji.