Są takie wyjątkowe okazje w ciągu roku, kiedy szczególnie można okazać swoją sympatię bliskiej osobie. Nieważne jednak jak dobrze ją znamy, czasami brakuje nam pomysłu na ciekawy prezent, który z pewnością wywołałby uśmiech na jej twarz. Zastanawiamy się wtedy czy postawić raczej na coś praktycznego, co z pewnością przyda się na co dzień, czy raczej zdecydować się na humorystyczny gadżet, który stanie się pretekstem do pięknych wspomnień? 

Na tego typu rozterki z pewnością pomogą elfy z warsztatu (a jakże!) samego Świętego Mikołaja. Opracowały one listę najbardziej poszukiwanych pomysłów prezentowych, na której znalazło się 6 kategorii zainteresowań, jako tematy przewodnie dla lepszej nawigacji! Aby odnaleźć odpowiednią propozycję dla siebie lub kogoś bliskiego, wystarczy wybrać zajęcie – czy będzie to wędkowanie, prace warsztatowe a może pełen emocji survival? Kolejnym uproszczeniem, który przekłada się na łatwość podjęcia decyzji i troskę o domowy budżet jest kategoria cenowa przewidziana przez elfy. W sekcji Na każdą kieszeń wybierzesz te produkty, które mieszczą się dokładnie w planowanych wydatkach prezentowych.

Są takie wyjątkowe okazje w ciągu roku, kiedy szczególnie można okazać swoją sympatię bliskiej osobie. Nieważne jednak jak dobrze ją znamy, czasami brakuje nam pomysłu na ciekawy prezent, który z pewnością wywołałby uśmiech na jej twarz. Zastanawiamy się wtedy czy postawić raczej na coś praktycznego, co z pewnością przyda się na co dzień, czy raczej zdecydować się na humorystyczny gadżet, który stanie się pretekstem do pięknych wspomnień? 

Na tego typu rozterki z pewnością pomogą elfy z warsztatu (a jakże!) samego Świętego Mikołaja. Opracowały one listę najbardziej poszukiwanych pomysłów prezentowych, na której znalazło się 6 kategorii zainteresowań, jako tematy przewodnie dla lepszej nawigacji! Aby odnaleźć odpowiednią propozycję dla siebie lub kogoś bliskiego, wystarczy wybrać zajęcie – czy będzie to wędkowanie, prace warsztatowe a może pełen emocji survival? Kolejnym uproszczeniem, który przekłada się na łatwość podjęcia decyzji i troskę o domowy budżet jest kategoria cenowa przewidziana przez elfy. W sekcji Bestsellery wybierzesz te produkty, które mieszczą się dokładnie w planowanych wydatkach prezentowych.


Bestsellery

Kategoria - pewnik zbierająca największe hity marek NEO i GRAPHITE w jednym miejscu. Znajdziesz w niej propozycje upominków, które sprawdzają się w przypadku tych osób, których upodobania są bardzo szerokie. W Bestsellerach zestawiono najchętniej wybierane narzędzia i akcesoria zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów. Spełniają one warunki wartościowych przedmiotów wysokiej jakości, które zawsze przydadzą się w domu, warsztacie oraz garażu.

Na każdą kieszeń

Sekcja - pomocnik zbierająca propozycje marek NEO i GRAPHITE w jednym miejscu. Znajdziesz w niej propozycje upominków w wybranym budżecie, które sprawdzą się w przypadku tych osób, których upodobania są bardzo szerokie. Sprawdź nasze najchętniej wybierane narzędzia i akcesoria zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów. Spełniają one warunki wartościowych przedmiotów wysokiej jakości, które zawsze przydadzą się w domu, warsztacie oraz garażu.


Przygotowany na wszystko – zestawy narzędziowe

Kiedy jednak jeden upominek to za mało, świąteczne elfy z warsztatu Świętego Mikołaja przygotowały projekt specjalny! Zestawienie wysokiej jakości zestawów narzędzi, a także całego wyposażenia do warsztatów lub serwisów, które powstały pod czujnym okiem specjalistów. Oferowane np. w praktycznych i estetycznych walizkach są już gotowym, zapakowanym prezentem, który wystarczy tylko wręczyć. Ta kategoria polecana jest szczególnie profesjonalistom oraz majsterkowiczom, którzy lubią być przygotowani na wszystko.


Majsterkowicz

Majsterkowiczem można nazwać każdego, kto swój warsztat uważa za najlepsze miejsce na świecie. Zazwyczaj spędza w nim mnóstwo czasu wykonując dobre naprawy, porządkując kuwety czy segregując śrubki. Taka osoba potrzebuje niezawodnych elektonarzędzi i miejsca do ich przechowywania.

W tej kategorii znajdziecie produkty wysokiej klasy, które przeznaczone są na wiele sezonów użytkowania. Pamiętajcie, że jeśli zdecydujecie się na wybór elektornarzędzi z serii Energy+ też mamy dla Was wyjątkowe okazje


Fan aktywności na świeżym powietrzu

W strefie prezentowej świąteczne elfy pomyślały również o osobach, które najwięcej przyjemności czerpią z przebywania na świeżym powietrzu. Dla nich emocjonujący survival jest sposobem na życie. W zestawieniu znalazły się więc przedmioty, które ułatwiają te czasami trudne zadania i sprawiają, że satysfakcja z wyprawy jest jeszcze większa.

Można wybierać wśród narzędzi wielofunkcyjnych, latarkami czołowymi czy rozmaitymi produktami do biwakowania.


Pasjonat DIY

Znasz fana DIY, który uwielbia tworzyć rzeczy własnymi rękami? Czy to majsterkując w garażu, odnawiając meble czy ozdabiając swoje mieszkanie? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! 

Wybierz niezawodny pistolet klejowy, opalarkę lub sprytny nóż, które z pewnością często zagoszczą w rękach, podczas łączenia ze sobą elementów dekoracyjnych, czy renowacji mebli. Zastosowań jest wiele, a prawdziwy pasonat DIY na pewno zna wszystkie z nich!


Zdobywca szos

Jeżeli bliska dla Ciebie osoba uważa za swojego najlepszego przyjaciela samochód lub motocykl – tutaj znajdziesz upominki, którymi zdecydowanie zapunktujesz w Waszej relacji! Marka NEO oraz GRAPHITE oferuje każdemu moto-fanowi narzędzia i akcesoria, które będą niezbędne w serwisowaniu lub tuningowaniu maszyn.

Wśród nich znajdują się m.in. doskonałe klucze nasadowe, pomocne urządzenia na wypadek nieprzewidzianej awarii czy odzież BHP, która jest podstawą bezpieczeństwa na drodze w trakcie rozmaitych sytuacjach.

Jeżeli bliska dla Ciebie osoba uważa za swojego najlepszego przyjaciela rower – tutaj znajdziesz upominki, którymi zdecydowanie zapunktujesz w Waszej relacji! Marka NEO oferuje każdemu rowerrzyście akcesoria, które będą niezbędne podczas wycieczek w nieznane.

Wśród nich znajdują się m.in. rękawiczki rowerowe, pomocne podczas dłuższych wycieczek czy lampka rowerowa, która jest podstawą bezpieczeństwa na drodze w trakcie rozmaitych sytuacjach.


Gadżeciarz duży i mały

Każdy z nas ma czasami słabość do humorystycznych produktów, które doskonale wpisują się w konkretne zainteresowania. Żeby pokazać komuś jak bardzo jest dla nas ważny, wystarczy obdarować go praktycznym gadżetem, do którego często będzie wracał. Przygotowaliśmy produkty w dwóch kategoriach wiekowych – dla dorosłych oraz dzieci, dzięki czemu wybierzesz z poniższej listy dokładnie to, czego potrzebujesz.

Dla dużego gadżeciarza proponujemy m.in. humorytyczny kubek, , zabawne skarpetki we wzór narzędziowy (ciepłe i komfortowe w noszeniu) oraz przyjemną w dotyku poduszkę, która dopełni wystroju każdego pokoju.

Dla małego gadżeciarza, który z pewnością doceni opracowane przez marki NEO i GRAPHITE produkty, polecane są zabawki przebadane oraz zaprojektowane pod kątem bezpieczeństwa. Rozwijają one kreatywność oraz wpływają na kiełkującą pasję do majsterkowania.


Świąteczne inspiracje Fixero