Lato pełne przygód już trwa! Niezależnie od tego, czy planujesz biwak na łonie natury, ekstremalny survival w dziczy, czy intensywne wycieczki rowerowe, nasza lipcowa oferta pozwoli Ci przygotować się na każde wyzwanie.

Dla fanów survivalu i bushcraftu przygotowaliśmy między innymi zestaw biwaskowy ze stołem i krzesłami, który będzie kompaktowym i wygodnym rozwiązaniem podczas kolacji na łonie natury! Poza tym noże i multitoole - niezbędnik każdego survivalowaca. W niższej cenie teraz też peleryna przeciwdeszczowa, z którą nie zaskoczy Cię żadne pogoda!

Jeśli lato wolisz spędzać na dwóch kołach z pewnością przyda Ci się praktyczny, aluminowy uchwyt na telefon, dzięki któremu możesz na bieżąco śledzić swoją trasę w telefonie. Niezbędny na dłuższe wycieczki może okazać się rowerowy zestaw naprawczy i mini pompka, z którymi będziesz przyotowany na każdą awarię. 

To oczywiście nie wszystko! Nie przegap  okazji i przygotuj się na najbardziej ekstremalne lato w swoim życiu! Odkryj nasze promocyjne produkty i ciesz się przygodą, na którą zawsze czekałeś.

Sprzęt survivalowy 

Akcesoria rowerowe

To jeszcze nie wszystko!

To tylko część atrakcyjnych ofert dostępnych w lipcu. Poniżej znajdziesz pełne zestawienie przecenionych produktów, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać letnie miesiące. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy, i przygotuj się na niezapomniane przygody tego lata!