Wyjątkowy Zestaw Narzędzi M4K Garage i NEO TOOLS: 90 elementów dla Twojego samochodu!


Zabawki i GADŻETY dla DUŻYCH CHŁOPCÓW


Drobna elektryka samochodowa


Zabawki i gadżety dla dużych chłopców


NARZĘDZIA DLA ROLNIKANARZĘDZIA DLA ROLNIKA
WYPOSAŻENIE DOMOWEGO GARAŻUWYPOSAŻENIE DOMOWEGO GARAŻU
WYPOSAŻENIE WARSZTATUWYPOSAŻENIE WARSZTATU
NARZĘDZIA PROFESJONALISTY NARZĘDZIA PROFESJONALISTY 

Narzędzia dla rolników


 

Wyposażenie domowego garażu


 

Wyposażenie warsztatu


 

Narzędzia dla profesjonalistyMichał ,,Michu” Jesionowski jest Ambasadorem marki NEO Tools już od wielu lat. Doskonale zna asortyment, mając za sobą rozmaite testy dziesiątek produktów z oferty. Wielokrotnie polecał je już na swoim YouTube’owym kanale Miłośnicy Czterech Kółek – zrób to sam, gwarantując, że wysoka jakość oraz trwałość narzędzi NEO sprawdzą się w garażu oraz w warsztacie każdego z jego widzów.

Od 2023 roku nasza współpraca wchodzi na nowy etap! Michu razem z internetowym sklepem z narzędziami oraz akcesoriami FIXERO łączą siły! Uruchamiamy dedykowaną podstronę, na której znajdziecie nie tylko wyjątkowe promocje wyłącznie dla fanów Michała ,,Micha” Jesionowskiego, ale także artykuły poradnikowe stworzone we współpracy z Ambasadorem. Co więcej, znajdziecie tu również jego ulubione narzędzia i akcesoria, które zostały starannie wybrane z setek dostępnych na stronie przedmiotów.

Vloger bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, dzieli się wiedzą i nowinkami technologicznymi z niemal 1 500 000 subskrybentów każdego dnia! Warto często odwiedzać dedykowaną mu podstronę w sklepie FIXERO.  To miejsce w sieci, gdzie każdego miesiąca będzie pojawiać się nowa pula produktów w promocji, świeże materiały i mnóstwo inspiracji dla… fanów czterech kółek!