Szafki narzędziowe do Twojego warsztatu

Jeżeli poszukujesz odpowiedniej przestrzeni do przechowywania swojej kolekcji narzędzi i akcesoriów, szafki od marki NEO TOOLS to coś, czym zdecydowanie powinieneś się zainteresować. Doskonale sprawdzą się zarówno w profesjonalnych serwisach, warsztatach majsterkowiczów jak i w przydomowych garażach. Wyposażone są w szuflady o różnej konfiguracji, koła, pozwalające na wygodne ich transportowanie czy boczne perforacje, umożliwiające montaż dodatkowych elementów i zarazem poszerzających ich potencjał. Szafki narzędziowe marki NEO Tools to gwarancja wygody na wiele długich lat użytkowania.

Zazwyczaj modele wykonane są ze stali wysokiej jakości. Charakteryzują się szeregiem udogodnień, np. oferują płynne zamykanie i otwieranie szuflad dzięki zastosowaniu łożyska kulkowego. Wytrzymałe blaty z aluminium stają się dodatkową powierzchnią do pracy, a wbudowany centralny zamek jest praktycznym zabezpieczeniem w sytuacji dzielenia warsztatu z innymi osobami.

W ofercie marki oprócz szafek narzędziowych, można znaleźć także praktyczne, niewielkich rozmiarów wózki warsztatowe, rozmaite wkłady z narzędziami oraz akcesoria uzupełniające. Do dyspozycji dostępne są również pełne zestawy ze starannie dobranym wyposażeniem narzędziowym – doskonała propozycja dla każdego majsterkowicza.


Wkłady narzędziowe do szafek

Organizery wykonane są z solidnych materiałów i doskonale dopasowane do szafek marki NEO TOOLS. Pozwalają utrzymać we wnętrzach szuflad porządek, który przekłada się na dobrą organizację pracy. W ofercie znajdują się zarówno puste wkłady narzędziowe, kuwety, jak i powierzchnie z tłoczeniami polecanymi do konkretnego typu wyposażenia. Z ich pomocą możliwe jest proste segregowanie śrub czy końcówek do urządzeń.

W asortymencie marki NEO TOOLS znajdują się także wkładki z wytłoczonymi miejscami na pilniki, klucze nasadowe, szczypce, wkrętaki, końcówki wkrętakowe czy narzynki i gwintowniki. Zestawy te zostały skomponowane przez specjalistów, dzięki czemu doskonale odpowiadają na zapotrzebowanie profesjonalistów jak i majsterkowiczów.


Akcesoria

Jak w szybki i prosty sposób zwiększyć potencjał swojej szafki narzędziowej? Wystarczy dobór dedykowanych akcesoriów, aby podwoić możliwości szuflad czy blatów. Marka NEO TOOLS przygotowała produkty, który ułatwiają codzienne funkcjonowanie w warsztacie, zapewniają porządek i przedłużają trwałość szafek. Można wybierać wśród akcesoriów polecanych do szuflad, jak i tych na perforacje boczne. Do ścian szafek dobrze jest np. zamontować haki o wielu zastosowaniach. Jeżeli chcesz mieć pod ręką klucze płasko-oczkowe, wkrętaki lub szczypce – sprawdź bogatą ofertę akcesoriów.

Zdecyduj się na taką szafkę narzędziową, która umożliwia tworzenie praktycznych kompozycji na indywidualne potrzeby.