15% rabatu na zakupy z kodem TERENWIZJA *

*Rabat naliczy się po dodaniu kodu w koszyku. Promocje nie łączą się. Kod rabatowy działa na produkty w standardowych cenach.

 

TERENWIZJA, NEO TOOLS 4x4 TEAM oraz NEO GARAGE uczestniczą w wielu rajdach offroadowych oraz w wyprawach, dzięki którym zbierane są doświadczenia w naprawach w terenie, jakie narzędzia są potrzebne, a które lepiej zostawić w przydomowym warsztacie.

Samochód terenowy zazwyczaj jest użytkowany w warunkach, które sprzyjają nadmiernemu zużyciu elementów przeniesienia napędu lub zawieszenia. Prawdopodobieństwo awarii jest wielokrotnie większe niż poruszanie się tylko po "czarnym". Dlatego też, każda terenówka powinna być wyposażona w minimum podstawowy zestaw narzędzi. Marka NEO TOOLS ma w swojej ofercie wiele narzędzi, które pozwolą naprawić w samochód 4x4 w warunkach polowych - podczas dalekiej wyprawy czy w trakcie rajdu.

Umiemy też, z doświadczenia, podpowiedzieć, co warto spakować do samochodu - podstawowym ekwipunkiem na pewno są zestawy kluczy, wkrętaki, podręczne latarki czy inne źródła światła, torby na drobne akcesoria, a także specjalną odzież na różne warunki pogodowe.  


Absolutna podstawa - zestawy kluczy


Co jeszcze warto spakować do samochodu?
Dodatkowe, drobne akcesoria

Przenośne panele słoneczne polecane są przede wszystkim jako alternatywne i ekologiczne źródło energii w miejscach pozbawionych prądu z sieci. Pozwalają lepiej przygotować się na ewentualność rozładowanego telefonu komórkowego czy zasilić akumulator 12V. Daje również możliwość swobody podczas wakacyjnych wypraw oraz wycieczek przyrodniczych z dala od cywilizacji.