Wentylatory - prosty sposób na upalny dzień

Lato coraz częściej wiąże się z rekordowo wysokimi temperaturami, kiedy betonowe ulice i bloki nagrzewają się niemal do czerwoności. W takich momentach doskonale sprawdzają się urządzenia chłodzące, przynoszące wytchnienie i ukojenie. Popularna klimatyzacja wymaga niestety regularnego serwisowania, jest też skomplikowana w montażu. Dużo prostszym i równie skutecznym rozwiązaniem są wentylatory – urządzenia, bez których już nikt nie wyobraża sobie letnich miesięcy w domu czy mieszkaniu.

Tym bardziej, że marki NEO Tools oraz GRAPHITE posiadają w swoim asortymencie różnorodne wentylatory o dużej mocy, zapewniające powiew chłodnego powietrza w każdym wnętrzu. Nowoczesny design zgodny z aktualnymi trendami, solidność tych urządzeń, a także dostępność na każdą kieszeń sprawiają, że mogą być one użytkowane przez każdego w trakcie wielu kolejnych sezonów.


Wentylatory podłogowe i akumulatorowe

Wiatraki, które nie zajmują dużo miejsca i są łatwe w przechowywaniu. Jednocześnie wentylatory podłogowe zapewniają odpowiednio wysoką moc do skutecznego chłodzenia pomieszczeń. Urządzenia oferowane są z wieloma prędkościami nawiewu. Marka NEO Tools posiada w ofercie wentylatory tego typu o mocy 50 oraz 100 W.

Dobrze sprawdzą się zarówno w biurze jak i w domu. W przypadku zastosowania warsztatowego, warto postawić na wentylator marki GRAPHITE – solidne urządzenie akumulatorowo-sieciowe. Duża różnorodność umożliwia wybór wiatraka, który spełni wszystkie wymagania i zapewni komfort w dni z wysoką temperaturą.


Wentylatory stojące

Wentylatory przeznaczone do chłodzenia całych pomieszczeń. Charakteryzują się możliwością regulacji wysokości oraz budową, która pozwala w krótkim czasie poprawić powietrze w całej przestrzeni, w której się znajdują. Wentylatory wolnostojące ze względu na dużą odległość od podłoża wolniej pokrywają się kurzem. Polecane są do miejsc, gdzie przebywa duża liczba osób, a także małe dzieci czy zwierzęta domowe.

Wentylatory stojące zapewniają także odpowiednie walory wizualne. Dzięki charakterystycznej wydłużonej budowie, wpływają na optyczne powiększenie pomieszczenia.


Akcesoria do wentylatorów akumulatorowych

Należący do nowoczesnego systemu akumulatorowego Energy+ wentylator akumulatorowo-sieciowy 58G080 GRAPHITE kompatybilny jest z wieloma akcesoriami, pozwalającymi na jego funkcjonowanie bez stałego dostępu do prądu sieciowego. Marka GRAPHITE oferuje m.in. trzy rodzaje baterii oraz dwie ładowarki, które nie tylko przydadzą się w awaryjnych sytuacjach, ale także zasilą pozostałe urządzenia z tej serii.

Skompletuj zestaw akcesoriów i urządzeń systemu akumulatorowego Energy+, aby użytkować swój wentylator zarówno w przestrzeniach z podłączeniem sieciowym jak i wszędzie indziej, bez względu na okoliczności.

Nie masz opcji podłączenia wentylatora do prądu?

Wentylator GRAPHITE Energy+ plus zasilany akumulatorem to rozwiązanie dla Ciebie!