Lance

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
45 5
na stronę
31 5

Lance to przydatne akcesoria do myjek ciśnieniowych, które pozwalają na wygodne oraz precyzyjne sterowanie strumieniem wody. Są niezbędne w rolnictwie, ogrodnictwie oraz w konserwacji terenów zielonych. Przydają się także do czyszczenia oraz sprzątania.

Aby zadbać o swój ogród, uprawy lub pole, dobrze dysponować lancami różnego typu. To sprzęt wpływający nie tylko na większy komfort prac, ale również przyspieszający zaplanowane zadania, niezależnie od pory roku.

Lanca - podstawa nawadniania

Lance przeznaczone są zarówno do podlewania jak i zraszania. Ważne, aby zdecydować się na model, który charakteryzuje się odpowiednio wysoką jakością. Producent często gwarantuje długi czas użyteczności - warto jednak przed zakupem zorientować się o materiale wykonania lancy oraz jej zastosowaniu.

Jaką lancę wybrać?

Do wyboru są np. lance opryskowe, które sprawdzają się do punktowego oprysku oraz opryskiwania drzew - w ogrodzie, sadzie czy na polu. W ofercie występują również lance gaśnicze czy zraszające. Używanie konkretnego modelu pozwala zyskać na czasie i wpłynąć na bardziej efektywne wykonanie zaplanowanych obowiązków.

Lance i ich rękojeści

Nie jeden producent ma w swojej ofercie lance zarówno z krótkimi, ergonomicznymi uchwytami jak i pistoletowymi rękojeściami, pozwalającymi dotrzeć do trudniej dostępnych miejsc. Z kolei lanca turbo z dyszą rotacyjną to rzecz umożliwiająca osiągnięcie większej wydajności i efektywności mycia.

Lance dla każdego celu

Lanca to sprzęt, który można uznać za rozwiązanie problemu zarówno dużych jak i małych ogrodów. Polecane są nie tylko profesjonalistom, ale i amatorom. To łatwe w użyciu produkty, których szeroką ofertę można znaleźć w sklepie Fixero.