Mieszadła

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

W czasie prac remontowych często okazuje się konieczne samodzielne przygotowanie różnorodnych mas. Warto zaopatrzyć się w odpowiedni rodzaj mieszadła, które w znacznej mierze ułatwi to zadanie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór produktów tego typu.

Zobacz między innymi mieszadła budowlane podciągające, które doskonale nadają się do przygotowywania gęstych roztworów takich jak np. zaprawy murarskie. Tego rodzaju narzędzia przydają się także podczas wyrabiania mas betonowych i takich, w których jako wypełnienie stosuje się żwir, keramzyt lub piasek.

Jeżeli planujesz pracę z rzadkimi roztworami, przyda ci się mieszadło typu wtłaczającego. To świetne narzędzie do mieszania farb tradycyjnych i strukturalnych, a także tynków gipsowych.

W naszej ofercie znajdziesz również mieszadła do kleju, gipsu i farb o końcówkach innych niż wymienione powyżej. Zwróć uwagę, że każdy z tych modeli dostępny jest w różnych rozmiarach. Pozwala to na dobranie wielkości mieszadła do ilości masy, jaką będziesz przygotowywać.

Produkty prezentowane w tej kategorii możesz używać wraz ze specjalnymi mieszarkami lub umożliwiającymi to wiertarkami. Przy każdym mieszadle podany został typ gwintu, co znacznie ułatwia dobranie odpowiedniego produktu. Jeżeli nie jesteś pewien, po jaki model narzędzia sięgnąć, skontaktuj się z naszym pracownikiem, który pomoże ci w dokonaniu wyboru.

Sprawdź inne produkty, które przydadzą się w czasie remontu – np. pistolety do pianki, piły, maszynki do cięcia glazury i wiele innych. Znajdziesz też w naszej ofercie wiele przydatnych narzędzi ręcznych, m.in. wkrętaki, młotki, a także klucze (imbusowe, oczkowe, nasadowe). Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na środki ochrony ciała, takie jak np. okulary lub maseczki ochronne.