Kaski

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 16

Ustaw kierunek malejący
32 16
Strona
na stronę
61 16

Ochrona głowy w czasie wykonywania różnych prac jest jednym z najważniejszych elementów związanych z zabezpieczeniem ciała. Odpowiednio dobrany kask budowlany pozwala uniknąć drobnych zranień i poważnych uszkodzeń ciała. Znacznie zmniejsza ryzyko uszczerbku na zdrowiu, a nawet śmierci w wyniku kontaktu głowy z niebezpiecznymi przedmiotami.

Wybierając kask ochronny, zwróć uwagę przede wszystkim na to, z jakiego materiału jest wykonany. W naszej ofercie znajdziesz kaski robocze wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa sztucznego. Mają one też odpowiednią strukturę i konstrukcję, dzięki czemu absorbują energię powstałą w czasie uderzenia.

W naszej ofercie znajdziesz kaski ochronne, które mają możliwość regulacji w głównym obwodzie. Dzięki temu wygodnie dopasujesz kask do swoich potrzeb, a także zwiększysz swój komfort i bezpieczeństwo. Dobrze dopasowany kask ochronny BHP nie będzie się ześlizgiwał z głowy i będzie o wiele lepiej ją chronił przed urazami.

Zwróć także uwagę na to, że prezentowane na stronie modele mają niewielki daszek, który szczególnie przydaje się w czasie prac wykonywanych na zewnątrz.

W naszej ofercie znajdziesz produkty m.in. marki Topex. Jest ona doceniana zarówno przez majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. Kaski przez nią oferowane spełniają wszelkie wymagania unijne i mają certyfikat CE.

Jeżeli chcesz skompletować pełen zestaw pozwalający na ochronę ciała w czasie pracy, zajrzyj do kategorii BHP. Znajdziesz tam między innymi odzież ochronną, specjalne obuwie, maski i okulary, rękawice, a także nakolanniki. Duży wybór sprawia, że na pewno znajdziesz produkty idealne dopasowane do twoich potrzeb.