Akcesoria hydrauliczne

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Prace hydrauliczne wymagają dużego doświadczenia i wiedzy. Jednak proste naprawy czy czyszczenie rur można wykonać samodzielnie. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne akcesoria hydrauliczne, które doskonale sprawdzą się zarówno w rękach profesjonalistów, jak i hobbystów.

Dla osób, które chcą zadbać o czystość instalacji hydraulicznej w swoim domu, proponujemy szeroki wybór czyścików do rur. Możesz wybierać spośród produktów przeznaczonych do czyszczenia ich wewnątrz i na zewnątrz. Mają one różną średnicę, dzięki czemu można przy ich pomocy wyczyścić większość dostępnych na rynku rur.

Dla profesjonalistów z kolei polecamy specjalne ręczne obcinaki do rur. Szeroki rozstaw pozwala przecinać nimi rury o różnej średnicy, zazwyczaj w zakresie od 3 do 42 mm. W ofercie mamy także akcesoria do obcinaków. Zobacz między innymi kółka tnące do obcinaka o różnej średnicy. W zależności od potrzeb znajdziesz w naszej ofercie obcinaki zarówno do rur miedzianych, aluminiowych, jak i tych wykonanych z tworzyw sztucznych.

Oprócz tego w tej kategorii produktów znajdziesz także:

gratowniki,
klucze do śrubunków,
kluczyki uniwersalne do szafek,
taśmy uszczelniające,
pompki do udrażniania,
spirale kanalizacyjne,
pakuły,
pasty uszczelniające,
przyrządy do kształtowania końcówek.
 

Większość produktów występuje w kilku wariantach, dzięki czemu możesz je dobrać tak, aby idealnie pasowały do twoich potrzeb. W ofercie znajdziesz także szeroki wybór akcesoriów i narzędzi ręcznych, które ułatwią ci wykonywanie również innych prac, w tym elektrycznych czy remontowych. Zobacz między innymi szeroki wybór wkrętaków, młotków oraz szczypiec. Nasi pracownicy chętnie pomogą ci w dokonaniu najlepszego wyboru.