Nowe odsłony zestawów narzędziowych


Kompletowanie narzędzi na własną rękę może być nie lada wyzwaniem. Czasami trudno w ramach jednej marki o różnorodność rozmiarów. Z kolei decydując się na zestawy rozmaitych producentów – występuje ryzyko braku dopasowania pod względem uchwytów czy skrzynek i walizek narzędziowych. Najlepszym wyborem są więc te zestawy, które przygotowane zostały już wcześniej przez specjalistów znających się na potrzebach użytkowników. 

Marka NEO TOOLS wprowadziła do swojej oferty odświeżone zestawy narzędziowe! Kierując się wygodą oraz zastosowaniem, skategoryzowała je według trzech rodzajów:

  • MOTO BASE,
  • MOTO EXPERT,
  •  UNIVERSAL.

Zestaw polecany jako podstawowe wyposażenie narzędziowe. Ten rodzaj oferuje komplety wysokojakościowych kluczy nasadowych w rozmiarach mocowania ¼”, 3/8” lub ½”.  Do wyboru jest od 20 do nawet 100 elementów w ramach jednego zestawu. Przykładowe: 

MOTO BASE to kategoria, gdzie oferowane są jeden - do maksymalnie dwóch rozmiarów grzechotek w zestawie. Może ona posiadać również dodatkowe akcesoria, np. po 2 przedłużki w każdym rozmiarze, pokrętła, nasadki długie i krótkie czy nasadki do świec. Komplet tego rodzaju wyposażony jest często w praktyczne bity. Polecany do prostych, podstawowych zadań przy samochodzie lub motocyklu.


Kolejna, bardziej zaawansowana propozycja narzędziowa dla profesjonalistów, mających nie tylko wyższe wymagania co do używanych narzędzi, ale także potrzebujących ich w szerszym zakresie rozmiarowym. Poniżej prezentowane są przykładowe zestawy:

MOTO EXPERT charakteryzuje się w większości trzema rozmiarami grzechotek w zestawach ( ½”, 3/8” oraz ¼”) i zdecydowanie większą liczbą akcesoriów – dużym kompletem bitów, nasadkami długimi, krótkimi, do świec, po 2 przedłużkami w każdym rozmiarze oraz dodatkowymi pokrętłami. Ponadto MOTO EXPERT oferuje także klucze płasko-oczkowe i zawiera łącznie około 100 elementów w walizce. W ramach tej kategorii został również opracowany specjalny zestaw NEO TOOLS.


Jest to nowoczesny zestaw kluczy nasadowych 82 części ECO 10-058, kierowany do świadomych użytkowników oraz przygotowany z myślą o środowisku naturalnym. Zawiera dwie grzechotki ½” i ¼”, wyposażone w aż 90 zębów każda! Dodatkowo, zestaw posiada praktyczną rękojeść obrotową do nasadek i bitów ¼”, komplet nasadek ½”, ¼” i nasadek do świec zapłonowych ½”, końcówek nasadowych, bitów, kluczy płasko-oczkowych oraz dziewięć pozostałych akcesoriów. 

MOTO EXPERT ECO to również nowe, dwumateriałowe uchwyty w na nowo opracowanym designie. Walizka HDPE nadająca się w 100% do recyklingu, posiada solidne, metalowe zatrzaski dla odpowiedniego zabezpieczenia zawartości. Zestaw pakowany jest w ekologiczny karton z szarej tektury, z użyciem farby wyłącznie w dwóch podstawowych kolorach.


Produkt będący najbardziej uniwersalnym – jak sama nazwa wskazuje, zestawem narzędziowym. To kompleksowe rozwiązanie, jakie sprawdzi się w trakcie niezliczonych napraw, awaryjnych sytuacji w warsztacie czy garażu, a także okresowych konserwacji. Zestawy UNIVERSAL charakteryzują się od 2 do 3 rozmiarami grzechotek ( ½”, 3/8” oraz 1/4”), podstawowymi akcesoriami oraz krótkimi nasadkami, dużą liczbą bitów oraz kluczy płasko-oczkowe. Ich wyposażenie oferuje również mniej standardowe narzędzia w tego typu kompletach, takie jak: młotek, wkrętaki, szczypce, klucz nastawny czy próbniki. 

Zestaw skategoryzowany jako UNIVERSAL to nawet 300 wysokiej jakości elementów w wygodnej w użytkowaniu oraz przechowywaniu walizce. Poniżej przykładowe zestawy: 


Nowości w zestawach narzędziowych NEO TOOLS

Wprowadzenie trzech nowych kategorii NEO TOOLS umożliwia szybki wybór narzędzi oraz pozwalają podjąć bardziej świadome decyzje zakupowe. To zwrócenie się zarówno w stronę profesjonalistów jak i majsterkowiczów, którzy opierają swoją pracę na niezawodnych przyrządach wysokiej jakości. 

Nowe kategorie, ale i nowe rękojeści, w które wyposażono narzędzia to z dużą starannością zaprojektowane oraz wymodelowane uchwyty, doskonale leżące w dłoniach. Posiadają one nieścieralne oznaczenia marki i antypoślizgowe właściwości. Dodatkowo walizki, w których oferowane są zestawy, posiadają wzmocnione narożniki. Polecane są one użytkownikom, dla których ważna jest precyzja podczas wykonywanych zadań.