Serwis olejowy, klucze do filtra oleju

Serwis olejowy ma kluczowe znaczenie, jeśli chcesz utrzymać swój pojazd w doskonałym stanie technicznym. Regularna wymiana oleju wpływa na właściwe smarowanie jednostki napędowej, której prawidłowa praca jest kluczowa dla właściwego funkcjonowania pojazdu. W aucie, w którym nie ma właściwej cyrkulacji oleju motorowego, dochodzi do szybkiego zużywania najważniejszych elementów. Dlatego wśród napraw eksploatacyjnych wymiana oleju należy do najważniejszych czynności. Samodzielne wykonanie takiej wymiany może być jednak kłopotliwe, dlatego z pomocą przychodzą warsztaty samochodowe, w tym te, które wyspecjalizowały się w wymianie oleju. Sklep z narzędziami Fixero proponuje wyposażenie warsztatu samochodowego i oferuje szeroką gamę narzędzi warsztatowych specjalistycznych dedykowanych właśnie do serwisu olejowego.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 51

Ustaw kierunek malejący
77 51
Strona
na stronę
8 51

Narzędzia specjalistyczne służące serwisowi olejowemu

Do prawidłowej wymiany oleju samochodowego niezbędne są narzędzia i akcesoria warsztatowe, łączące w sobie wiele różnych elementów. Począwszy od nasadek do filtra oleju, przez klucze do filtra oleju, na pompach ręcznych do oleju kończąc. Wybór odpowiednich narzędzi umożliwi szybką i precyzyjną pracę, co przekłada się nie tylko na komfort, ale także na bezpieczeństwo pojazdu i kierowcy. W ofercie Fixero przygotowaliśmy kompleksową bazę produktów i dostępne narzędzia specjalistyczne do warsztatu samochodowego pozwalają na skompletowanie zestawu, dzięki któremu serwis oleju nie będzie problematyczny. 

Specjalistyczne narzędzia warsztatowe – serwis oleju z produktami od Fixero

W ofercie Fixero stawiamy wyłącznie na profesjonalne narzędzia warsztatowe, dzięki czemu zapewniamy klientom produkty najwyższej jakości. Elementy służące serwisowi olejowemu w naszym sklepie obejmują między innymi:

  • nasadki do filtra oleju – pozwalają na szybkie i łatwe dokręcanie i odkręcanie filtra oleju w silniku;
  • klucze do filtra oleju – ułatwiają regularną wymianę filtra oleju, nawet w trudno dostępnych miejscach;
  • pompy ręczne do oleju – ułatwiają kontrolę nad procesem wypełniania i opróżniania zbiornika z olejem;
  • wanny do oleju – ułatwiają zbieranie spływającego z misy oleju;
  • klucze do spustu oleju – zestawy kluczy umożliwiające otwarcie spustu w misie olejowej. 

Tak szerokie zestawienie części w ofercie pozwala na skompletowanie zestawu, dzięki któremu serwis oleju nie będzie stanowił problemu, niezależnie od marki i modelu samochodu. 

Wybierz Fixero i sięgnij po profesjonalne narzędzia specjalistyczne 

W Fixero zadbaliśmy o szeroki wybór różnych narzędzi i proponujemy nie tylko te, które pozwolą na serwis olejowy. Oferujemy bardzo duży wybór akcesoriów warsztatowych i narzędzi specjalistycznych do warsztatu samochodowego, które umożliwią Ci kompleksową obsługę każdego pojazdu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego mamy pewność, że oferujemy narzędzia najwyższej jakości. Zaufaj markom, które są doceniane przez mechaników na całym świecie i przekonaj się, jak przyjemna i efektywna może być praca z narzędziami najwyższej klasy. Z nami poprowadzisz swój warsztat na najwyższym poziomie! Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze narzędzi, możesz na nas liczyć. Pracownicy sklepu pozostają do dyspozycji i pomogą Ci wybrać odpowiednie wyposażenie.