Szafki narzędziowe NEO Custom Pro

NEO Custom Pro to innowacyjny system, który umożliwia skompletowanie szafki narzędziowej według własnych potrzeb i preferencji. Do tej pory takie rozwiązania na rynku szafek warsztatowych nie były dostępne.

W skład systemu wchodzi korpus oraz 15 elementów takich jak: kółka, blaty, szuflady i akcesoria. Możliwość łączenia ze sobą wyżej wymienionych produktów sprawia, że użytkownik może stworzyć różne warianty szafki narzędziowej od wersji zaawansowanych po budżetowe. Również w trakcie użytkowania można zmieniać konfigurację lub rozbudowywać system o kolejne elementy. System kierowany jest zarówno do warsztatów mechanicznych, profesjonalistów jak i amatorów. Korzystając z różnych elementów wchodzących w skład NEO CUSTOM PRO użytkownik zyskuje możliwość skomponowania swojego własnego, idealnego miejsca do pracy i przechowywania narzędzi.

 

 

Jak skompletować szafkę?

1. Wybierz korpus

Konstrukcja korpusu pozwala na wielokrotny montaż i demontaż szuflad, półek i blatów. Korzystając z różnych elementów wchodzących w skład systemu NEO CUSTOM PRO zyskujesz możliwość skomponowania swojego własnego, idealnego miejsca do przechowywania narzędzi.

 

2. Wybierz blat

Wybór blatów pozwala na dostosowanie szafki do różnych potrzeb w warsztacie: blat drewniany - idealnie sprawdzi się u elektromechaników i elektroników, blat z ABS lub gumowy EVA - dedykowany jest mechanikom, serwisantom i majsterkowiczom.

 

3. Wybierz koła

Koła wykonane z polipropylenu charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną, koła wykonane z PVC dodatkowo zapewniają ciche przemieszczanie szafki. Dwa z czterech kół są skrętne, co wpływa na dużą zwrotność i łatwość manewrowania.

 

4. Wybierz szuflady lub półki

W zależności od potrzeb dobierz półki lub szuflady. Do korpusu maksymalnie mieści się osiem małych szuflad, cztery duże lub dwie półki. Można zestawiać je w dowolnej konfiguracji:

 

5. Wybierz akcesoria dodatkowe

Dodatkowe haki zwiększają użyteczność i pojemność szafki. Najważniejsze narzędzia masz w zasięgu ręki.

 

6. Wybierz narzędzia do swojej szafki

Wszystkie narzędzia są umieszczone w praktycznych wytłoczkach pozwalających utrzymać porządek. Do małej szuflady mieszczą się trzy wkładki.

 

Porady

Strefa warsztatowa Strefa warsztatowa to strefa produktów rekomendowanych przez Ambasadora Marki NEO – Michała „Michu” Jesionowskiego – pasjonata... Zobacz artykuł
Wiosenne przycinanie drzew i krzewów Dużymi krokami zbliża się wiosna (w niektórych regionach zimy właściwie nie było), jest to okres, w którym dobrze jest zadbać o... Zobacz artykuł
Szafki narzędziowe NEO Custom Pro NEO Custom Pro to innowacyjny system, który umożliwia skompletowanie szafki narzędziowej według własnych potrzeb i preferencji. Do tej pory... Zobacz artykuł
ZRÓB TO SAM - ŁAWKA ZE SKRZYNIĄ Dzisiaj pokażemy Wam jak samodzielnie zbudować ławkę ogrodową ze szkrzynią. Idealnie sprawdzi się ona jako... # tools Zobacz artykuł

OFICJALNY SKLEP PRODUCENTA