Kalosze

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 37

Ustaw kierunek malejący
38 37
Strona
na stronę
63 37

Stąpanie po grząskim terenie - często w błocie lub torfie wymaga odpowiedniego rodzaju obuwia. Buty gumowe, czyli tzw. gumowce to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie zwykłe obuwie z pewnością nie dałoby rady. Producent marki VERTO oferuje buty lekkie, modne i w wielu kolorach. Wykonane z wysokiej jakości gumy, odpowiednie na wiele lat komfortowego użytkowania.

Obuwie do zadań specjalnych

Gumowce polecane są do stosowania bez względu na porę roku. Wiele modeli tego typu obuwia zostało wyposażonych w odpowiednie ocieplenie, właściwe na miesiące zimowe. Kalosze świetnie sprawdzą się również, kiedy na zewnątrz panują wysokie temperatury i jest ciepło. W zależności od typu i rodzaju użytej gumy - będą przydatne podczas wielu zadań w gospodarstwie, ogrodzie, na działce czy na placu budowy.

Ponad to, buty z gumy słyną z prostego i szybkiego czyszczenia. Łatwo utrzymać je w doskonałej kondycji przez wiele sezonów.

Gumofilce od marki VERTO

Gumowce z filcową podszewką, która zapewnia odpowiednie ocieplenie stopy to gumofilce. Używa się ich szczególnie zimą, gdy temperatury spadają poniżej zera. Producent VERTO oferuje tego rodzaju obuwie z wysokiej jakość PVC, które są wodoszczelne i posiadają izolowaną podeszwę. Charakteryzują się również typem gumy, który zabezpiecza stopy przed rozlanym olejem.

Kalosze ogrodowe

Kalosze, w przeciwieństwie do innych butów z kategorii: gumowce czy gumofilce, stawiają akcent nie tylko na użyteczność, ale również na kolor. Producent oferuje buty do pielenia rabatek czy sadzenia kwiatów i ziół, które zapewniają odpowiedni poziom komfortu, posiadają niezbędne cechy tego rodzaju obuwia i przy okazji - dobrze wyglądają.

Kalosze ogrodowe często zakładane są również przez grzybiarzy, dla których istotna jest wysoka ochrona przed wodą czy małe prawdopodobieństwo złapania kleszcza. Obuwie wykorzystywane w pobliżu domu - równie chętnie przez osoby o różnej płci i w różnym wieku, to obowiązkowa część garderoby dla każdego. Sklep FIXERO oferuje szeroki asortyment oraz najwyższą jakość.