Trzewiki robocze

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 131

Ustaw kierunek malejący
12 131
Strona
na stronę
33 131

Trzewiki robocze to specjalistyczny typ obuwia, które polecane jest m.in. do prac budowlanych, warsztatowych lub w zakładach przemysłowych. To ochrona stóp przeznaczona do ekstremalnych zadań w trudnych warunkach. Trzewiki robocze zapewniają bezpieczeństwo oraz ciepło. W zależności od modelu, charakteryzują się rozmaitymi udoskonaleniami. To bezpieczne buty do pracy w każdych warunkach, które spełniają standardy bhp i zapewniają komfort użytkowania. Sprawdź w asortymencie sklepu Fixero buty robocze dla siebie oraz swoich pracowników.

Obuwie ochronne i jego funkcje

Trzewiki robocze męskie lub damskie wyposażone są w umocnienia, elementy odblaskowe i wstawki, które umożliwiają korzystanie w nich w ciężkich warunkach. Szeroki wybór butów roboczych pozwala wybrać modele np. ze stalowym podnoskiem lub dla spawaczy - obuwie ochronne o właściwościach antyelektrostatycznych.

Ważne, aby np. wysokie buty robocze zabezpieczające kostkę były odporne także na działanie wysokiej temperatury i zapewniały komfort pracy. Z pewnością w konkretnych zawodach niezbędna okaże się podeszwa odporna na kontakt z krótkotrwałym ciepłem do 300°C. W innych - przyda się wkładka antyprzebiciowa, która chroni stopę przed urazami. Obuwie przystosowane do użytkowania na podłożach stalowych wpływają na bezpieczeństwo i wygodę w miejscu pracy. Antypoślizgowe zabezpieczenie umożliwia również korzystanie z obuwia przy minusowych temperaturach i niestabilnej nawierzchni.

Buty robocze skórzane, syntetyczne i z dzianiny

Podstawą jest aby trzewiki robocze były wykonane z trwałych materiałów i charakteryzowała je odpowiednia odporność na uszkodzenia. Przeznaczone do chodzenia przez wiele sezonów, muszą być wygodne dla stopy; odpowiednio lekkie, dobrze wyprofilowane oraz posiadające oznaczenia - obuwie bhp.

Trzewiki robocze powinny mieć wierzch obuwia wykonany z dzianiny oddychającej, ale i odpornej na przebicie czy urazy. Buty robocze ze skóry naturalnej zapewniają komfort pracy, zapewniając także trwałość i bezpieczeństwo. Jeżeli trzewiki ochronne mają być również wodoodporne - warto sprawdzić ich specyfikację przed zakupem.

Które obuwie robocze wybrać?

Trzewiki robocze - bez względu na to czy są to solidne, zimowe buty robocze męskie czy letnie sandały robocze powinny charakteryzować się kilkoma cechami. W sklepie bhp oferowanych jest wiele modeli obuwia - z podnoskiem kompozytowym, wkładką antyprzebiciową czy buty robocze bogate we właściwości antyelektrostatyczne. Ważne, aby but roboczy odpowiadał specyfice wykonywanej pracy i chronił stopę przed potencjalnymi urazami. W sklepie Fixero znajdziecie Państwo tylko najlepszy asortyment, obfitujący w wygodne buty robocze bhp.