Trzewiki robocze

Trzewiki robocze to specjalistyczny typ obuwia, który polecany jest m.in. do prac budowlanych, warsztatowych lub w zakładach przemysłowych. To ochrona stóp przeznaczona do ekstremalnych zadań w trudnych warunkach. Trzewiki robocze zapewniają bezpieczeństwo oraz ciepło. W zależności od modelu charakteryzują się rozmaitymi udoskonaleniami. To bezpieczne buty do pracy, które spełniają standardy BHP i zapewniają komfort użytkowania. Sprawdź w asortymencie sklepu Fixero buty robocze dla siebie oraz swoich pracowników. Rozwinęliśmy bazę naszych propozycji, wprowadzając do sprzedaży różnego rodzaju trzewiki ochronne. Wiemy doskonale, jak istotna jest ochrona stóp, dlatego w sprzedaży pojawiają się buty wyłącznie od sprawdzonych, gwarantujących wysoką jakość producentów. 

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 133

Ustaw kierunek malejący
46 133
Strona
na stronę
59 133

Obuwie ochronne i jego funkcje

Trzewiki robocze męskie lub damskie wyposażone są w umocnienia, elementy odblaskowe i wstawki, które umożliwiają korzystanie w nich w ciężkich warunkach. Szeroki wybór butów roboczych pozwala wybrać modele np. ze stalowym podnoskiem lub dla spawaczy – obuwie ochronne o właściwościach antyelektrostatycznych. Możliwości są różne, dlatego zachęcamy, by dokładnie zapoznać się z ofertą obuwia. Istotne są jego właściwości, dlatego sprawdzajcie charakterystykę butów. Możecie również liczyć na pomoc naszych pracowników, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania. 

Trzewiki ochronne, które zapewnią komfort pracy

Ważne, aby wysokie buty robocze zabezpieczające kostkę były odporne także na działanie wysokiej temperatury i zapewniały komfort pracy. Z pewnością w konkretnych zawodach niezbędna okaże się podeszwa odporna na kontakt z krótkotrwałym ciepłem do 300°C. W innych – przyda się wkładka antyprzebiciowa, która chroni stopę przed urazami. Obuwie przystosowane do użytkowania na podłożach stalowych wpływa na bezpieczeństwo i wygodę w miejscu pracy. Antypoślizgowe zabezpieczenie umożliwia również korzystanie z obuwia przy minusowych temperaturach i niestabilnej nawierzchni. Nasz sklep z narzędziami to miejsce, gdzie doskonale wiemy, że to zróżnicowanie oferowanych produktów ma ogromne znaczenie. Klienci, którzy sięgają po nasze trzewiki BHP, działają w różnych branżach i ich oczekiwania w stosunku do butów także są zróżnicowane. Dlatego rozwijamy sklep Fixero i chcemy na te oczekiwania odpowiadać. 

Buty robocze skórzane, syntetyczne i z dzianiny

Podstawą jest, aby trzewiki robocze były wykonane z trwałych materiałów i charakteryzowała je odpowiednia odporność na uszkodzenia. Przeznaczone do chodzenia przez wiele sezonów, muszą być wygodne dla stopy, odpowiednio lekkie, dobrze wyprofilowane. Niezależnie od tego, czy będą to trzewiki robocze, kalosze robocze czy buty przed kostkę, zawsze w Fixero znajdziesz produkt najwyższej jakości.

Trzewiki robocze powinny mieć wierzch obuwia wykonany z dzianiny oddychającej, ale i odpornej na przebicie czy urazy. Buty robocze ze skóry naturalnej gwarantują komfort pracy, zapewniając także trwałość i bezpieczeństwo. Jeżeli trzewiki ochronne mają być również wodoodporne – warto sprawdzić ich specyfikację przed zakupem. Kluczowe jest to, w jakich warunkach buty będą wykorzystywane. Ten aspekt także należy brać pod uwagę i sprawdzać rekomendacje producentów. Okazuje się bowiem, że rynek mocno się zmienia i odzież BHP jak i obuwie są na coraz wyższym poziomie. 

Które obuwie robocze wybrać?

Trzewiki robocze – bez względu na to, czy są to solidne, zimowe buty robocze męskie, czy letnie sandały robocze, powinny charakteryzować się kilkoma cechami. W sklepie BHP oferowanych jest wiele modeli obuwia – z podnoskiem kompozytowym, wkładką antyprzebiciową czy buty robocze bogate we właściwości antyelektrostatyczne. Ważne, aby but roboczy odpowiadał specyfice wykonywanej pracy i chronił stopę przed potencjalnymi urazami. W sklepie Fixero znajdziesz tylko najlepszy asortyment, dzięki któremu każdy bez obaw może dokonywać swojego wyboru. 

Buty robocze – inwestycja w bezpieczeństwo pracowników

Zakup butów roboczych może się wiązać z dość dużym wydatkiem. Trzeba jednak mieć świadomość, że to ważna inwestycja w zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. Dlatego nie powinno się tego lekceważyć i zawsze wybierać produkty wysokiej jakości, nawet jeśli generuje to dodatkowe wydatki dla firmy. Koszt butów będzie uzależniony w dużej mierze od tego, z jakich materiałów są wykonane, jakie elementy zabezpieczające zostały w nich dodatkowo zastosowane. Stopień zabezpieczenia wpływa na cenę, dlatego jeśli nie będą potrzebne buty o wysokim poziomie zabezpieczeń, to ewentualnie można będzie z pewnych elementów zrezygnować dla zmniejszenia kosztów. 

Postaw na sprawdzoną firmę i wysoką jakość butów 

Jeśli zdecydujesz się na sklep Fixerom możesz liczyć, że zaproponujemy Ci obuwie wysokiej jakości. Z naszą firmą ochrona ciała stanie się łatwiejsza i będziesz miał gwarancje, że Ty i Twoi pracownicy jesteście właściwie chronieni. Współpracujemy z najlepszymi w branży producentami, dlatego gwarantujemy jakość każdego produktu, który wprowadzany jest do sprzedaży. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze butów roboczych, możesz liczyć na wsparcie naszego zespołu. Jesteśmy do dyspozycji!