Grzejniki konwektorowe elektryczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
6 6
na stronę
100 6

Zimy z roku na rok są coraz łagodniejsze, dlatego wiele osób poszukuje alternatywnych rozwiązań np. do swoich letniskowych domów, w których nie chce instalować skomplikowanych i kosztownych systemów grzewczych.

Ogrzewanie wnętrz za pomocą tradycyjnych farelek, ale i bardziej nowoczesnych oraz wydajnych grzejników konwektorowych czy grzejników na podczerwień staje się pożądanym rozwiązaniem. Utrzymanie przyjemnej temperatury to przecież podstawa, która pomaga normalnie funkcjonować, pozostawać produktywnym oraz dbać o zdrowie swoich i bliskich.

Ogrzewanie elektryczne

Ogrzewanie elektryczne znane jest na rynku już od wielu lat. Często używane jako ogrzewanie uzupełniające, gwarantuje odpowiednią temperaturę wnętrz, nawet w sytuacjach awarii miejskiej ciepłowni. Jest wygodne w użytkowaniu, nagrzewa pomieszczenia do pożądanej temperatury oraz zapewnia komfort termiczny za pomocą prostego podpięcia wtyczki do prądu. To łatwy oraz wygodny sposób na ciepłe powietrze w każdym pomieszczeniu.

Grzejnik konwektorowy - jak działa

Grzejniki konwektorowe nazywane również grzejnikami konwekcyjnymi, określane są tak ze względu na rodzaj funkcjonowania. Ich sposobem działania jest konwekcja, czyli bezpośrednie ogrzewanie powietrza przez grzałkę elektryczną.

Grzejniki konwektorowe oraz ich rodzaje

Grzejniki konwektorowe charakteryzują się nowoczesnym podejściem do ogrzewania. Ciepło powietrza odczuwalne jest niemal od razu po uruchomieniu. Temperatura urządzenia utrzymywana na stałym poziomie, pozwala na oszczędność energii. Decydując się na konkretny typ grzejnika, warto zwrócić uwagę na jego moc. Wiele modeli posiada także możliwość zdalnej regulacji oraz wyposażona została w obudowę z hartowanego szkła wysokiej jakości.

Grzejnik konwektorowy to urządzenie, które nie zajmuje wiele miejsca. Jest lekkie, eleganckie, a dzięki odpowiedniej konstrukcji, możliwe do umiejscowienia także na ścianie. To potrzebne do zachowania komfortu urządzenie, które z powodzeniem można użytkować na terenie firm, w domach, mieszkaniach, warsztatach czy pracowniach.

Grzejnik elektryczny

Grzejniki elektryczne, a tym bardziej grzejniki konwektorowe to typ urządzenia, które oszczędzając czas, oferują ciepło i przyjemne, nagrzane powietrze we wnętrzach. Tego rodzaju produkty nie wymagają dbania o opał, organizowania przeglądów szybu kominowego czy częstego kontrolowania stopnia spalania. Grzejnik elektryczny jest lekki, zachowuje swój estetyczny wygląd nawet po długim czasie użytkowania i zawsze jest gotowy do pracy.

Producent oferuje grzejniki konwektorowe z różnymi parametrami. Na stronie Fixero znajdziesz grzejniki, którymi z powodzeniem ogrzejesz wybraną przestrzeń w chłodne miesiące jesienne oraz zimowe.