Grzejniki elektryczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
46 6
na stronę
54 6

Tradycyjne grzejniki są coraz rzadziej stosowane. Poszukiwane są inne rozwiązania, które pozwolą na efektywne ogrzewanie domów i mieszkań. Jedną z ciekawszych propozycji stanowią nowoczesne grzejniki elektryczne. Wyróżnia je między innymi współczesny, minimalistyczny wygląd, dzięki czemu tak chętnie są wykorzystywane do współczesnych aranżacji. Ich stosunkowo niewielkie wymiary (są o wiele cieńsze od tradycyjnych grzejników) sprawiają, że można umieszczać je tam, gdzie nie ma miejsca na duże grzejniki żeliwne czy aluminiowe. To jednak nie jest jedyna zaleta tego produktu. Grzejnik elektryczny przystosowano do pracy w niskich i wysokich temperaturach, ma też zabezpieczenie przed przegrzaniem. Jego konstrukcja sprawia, że może być bezpiecznie wykorzystywany również w pomieszczeniach, w których przebywają zwierzęta lub małe dzieci.

Grzejnik elektryczny dostępny w naszej ofercie może być wykorzystany jako ścienny lub stać bezpośrednio na podłodze. Ma on specjalne zabezpieczenie, które zapobiega przewróceniu go.

Grzejniki konwektorowe z naszej oferty mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach suchych, np. w salonie czy sypialni, jak i mokrych, takich jak łazienki czy toalety. Mają bowiem stopień zabezpieczenia IP24. Trzeba tutaj pamiętać o umieszczeniu grzejnika w odpowiednim miejscu w pomieszczeniu i właściwym jego użytkowaniu.

Dodatkowym atutem tego rodzaju grzejników jest wbudowany termostat oraz programator tygodniowy. Urządzenie zostało wyposażone w intuicyjny panel sterowania. Jego parametry możesz ustawić także przy pomocy pilota lub urządzenia mobilnego z wgraną aplikacją (wybrane modele). Wśród proponowanych modeli znajdziesz grzejniki o różnych wymiarach i mocy, dzięki czemu dostosujesz je do swoich potrzeb oraz wielkości pomieszczenia, które będzie w ten sposób ogrzewane.