Nagrzewnice

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 39

Ustaw kierunek malejący
46 39
Strona
na stronę
47 39

Nagrzewnica elektryczna jest uważana za jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań do dosuszania pomieszczeń. Ceniona jest przede wszystkim za brak emisji spalin, a także możliwość stosowania w wielu miejscach. Nagrzewnice w budownictwie przydają się szczególnie podczas okresowych prac budowlanych, a także remontowych. Najczęściej stosowane są do osuszania pomieszczeń zamkniętych, np. po zakończeniu stawiania ścian, a także po nakładaniu tynków czy farb, w sytuacji, gdy chce się przyspieszyć wysychanie danej warstwy. Przydają się też podczas wykonywania prac glazurniczych.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór nagrzewnic. Są to produkty renomowanej marki Neo. Specjalizuje się ona w produkcji asortymentu, który doceniają zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści. Oprócz nagrzewnic produkuje ona także narzędzia ręczne, odzież roboczą i środki ochrony ciała.

Wśród wielu propozycji prezentowanych na stronie znajdziesz między innymi nagrzewnice w postaci dmuchaw przenośnych, które idealnie sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach. Możesz zdecydować się także na większe nagrzewnice powietrza, które pozwolą ci szybko osuszyć nawet bardzo duże pomieszczenia.

Decydując się na nagrzewnice z naszej oferty, otrzymujesz produkty wysokiej jakości. Są one tworzone z zachowaniem wszelkich europejskich norm bezpieczeństwa. Poszczególne modele mają różną moc i siłę nawiewu, a także rozmiary. Możesz je w pełni dopasować do swoich potrzeb.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty. Zobacz między innymi szeroki wybór narzędzi ręcznych, które przydadzą się w czasie tynkowania, kładzenia glazury czy malowania. Polecamy też różnego rodzaju elektronarzędzia, w tym wiertarki udarowe, a także wiertarkowkrętarki, zarówno zasilane sieciowo, jak i akumulatorowe.